Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba fejéröl a koszmot...

A baba fejéröl a koszmot mivel lehet eltávolitani?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt egy-két órával babaolajos vattapamaccsal törölgesd át, utána pancsi, aztán pedig egy puha kefével, vagy pelussal finoman dörgöld meg. Pár nap alatt teljesen eltűnik, ha mégis visszajön, akkor újra babaolajozd.
2011. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom,hogy beolajozom,sima étolajjal,fürcsi előtt 1-2 órával,majd körömmel,vagy tupírfésűvel(stilfésű)óvatosan lekapírgálom,fürdés közben megmosom babé koszmó elleni samponnal,és szárítkozás után vékonyan bekenem Bephantennel.2x kellett megcsinálnom eddig 9 hónaposüdv:kozmetikus anyuka
2011. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is olajoztam fürdés előtt egy órával és szintén babe koszmó elleni samponnal mostam neki,én viszont nem nagyon kapirgáltam,kicsit átdörzsöltem.Kétszer jött elő,és 1-2 nap alatt eltűnt ezzel a módszerrel.
2011. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én gyógyszertári olajjal kentem be...(de nővérem az ő kisfiának is sima étolajjal-tehát az is jó)....szóval bekentem jól neki,rá egy sapit és 3-4 órát állt rajta.aztán fürcsi,sampon és nagyon óvatosan a körmömmel lekapirgáltam és szépen le is jött.mondjuk,jött vele együtt a haja is,de az már egy másik történet :)))csak azért írom le,nehogy megijedj,ha így jársz.én sokféle dologgal próbálkoztam koszmó ellen és így sajnos nagyon lerakódott neki,ezért jött le haja is.nagyon megijedtem,egyből védőnő,de nem volt semmi gond nem volt,mert alatta nőtt a szép hajacskája.most annyira édes...ahol ,,leszedte,, a haját a koszmóval együtt,ott most kétszer annyira sűrű,mint máshol:)sok szerencsét!!!
2011. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a Babe koszmó elleni sampon (2000-3000 kb. az ára) teljesen levitte, minden nap megmostam vele egy hétig. Körömmel ne vakard!
2011. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

20:11-es vagyok

én is a koszmó elleni sampont használtam és nem ért semmit...nem erősen kapartam természetesen,hanem nagyon óvatosan!!!

2011. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Babé koszmó elleni smapon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 hét, és a babám feje, "tükör" sima volt!!Ajánlom!!És legalább 10 hónapig elég volt 1 tubus, 2700ft.Pedig minden nap megmosom a haját!!!Most lesz 1 éves a fiam!!
2011. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos kicsit puhább körömkefével lekefélte teljesen. Aztán az nap fürdetés előtt olaj-sapka-hajkefélés és hajmosás,azóta nincs koszmó. Ajánlotta a Babe koszmó elleni sampont de nem kellett.
2011. ápr. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ezt a sampont hol lehet megvásárolni

köszönöm a válaszokat

2011. ápr. 13. 07:26
 10/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok és gyógyszertárban és semmi baja nem lesz ha körömmel kaparod óvatosan...
2011. ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!