Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátokra, kisgyermeketekre...

Babátokra, kisgyermeketekre adtok még hosszúújjú bodyt akár otthonra, akár ha elmentek valahova? Vagy már csak rövidújjút?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves múlt februárban,én még nem tettem el a hosszúújjú bodykat,még azt adok rá,mert napközben már nem megy a fűtés a lakásban,sztem kell még a hosszúújjú.Amikor mostanában voltak igazi meleg idők,akkor volt hogy pólót adtam rá,de azóta nem.
2011. ápr. 13. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ujjú body + hosszú ujjú póló, vagy hosszú ujjú body + rá egy rövid ujjú póló van itthon másfél éves kisfiamon. 22 fok van nálunk, eddig is ennyi volt, hiába van kint melegebb, azért rövid ujjúban még én is fáznék itthon, nemhogy ő.
2011. ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálnunk már hetek óta nem megy fűtés se nappal, se éjjel de hu body volt rajta tegnap és ma is az van.

Ma reggel kimondottan hideg szél fúj, nemrég értünk haza.

2011. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző írta mi is úgy csináljuk!
2011. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legalább már 1 hónapja rövid. Bölcsibe is meleg van, itthon is megy még a fűtés (távhő). Itthon most van rajta egy vékony pulcsi, mert nyitva van az ablak.Bölcsibe mindég van rajta pulcsi.
2011. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam 6 hónapos múlt. Nálunk még van fűtés (már csak őrláng), 22 fok körüli a hőmérséklet. Hosszú ujjú bodyt adok még rá. Már gondolkodtam a rövid ujjún, amikor jó melegek voltak, de még nem érzem itt az idejét. Nem olyan vastagok a bodyk.
2011. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én adok még rá hosszú ujjút, kint és bent is.20hós
2011. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!