Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik éjszaka újszülött...

Miben alszik éjszaka újszülött, csecsemő babád?

Figyelt kérdés
Abban, amibe fürdetés után öltözteted és napközben is van, vagy van kapható kisméretű pizsama.
2011. ápr. 13. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Este fürdés után egy body és egy rugi van rajta, ebben alszik, illetve hálózsákban.

Újszülöttként napközben néha volt rajta rugdalózó, de elég hamar rászoktunk a "felnőttes" öltözködésre: kisnadrág, pulcsi, zokni (persze body is volt alatta).

2011. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is egy badyt és egy rugdalódzót adtam rá, szerintem ez a legkényelmesebb nekik éjszakára. És persze takaró vagy hálózsák.
2011. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Reggel átöltöztettétek nappali ruhába?
2011. ápr. 13. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanabbana van nappal és este is. Persze kényelmes ruhákat adok rá.
2011. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikor kisebb volt hálózsákban aludt. Mostmár,hogy jobb az idő pizsomában alszik vagy vékonyabb rugdalozóban plussz egy pléd.Én mindig átöltöztetem reggel másik ruhába.
2011. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Este ujjatlan body, vékony hálózsák, és takaró. Én mindig átöltöztetem reggel, a rugit már nem használom, ő is felnőttesen öltözik. :) 2,5 hós
2011. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor még nagyon kicsi volt, angolpólyát és bodyt adtam rá. Kb 1 hónapos kora óta rugi+ body, vagy ja meleg van, body+kisnadrág. Nappalra sem öltöztetem át, csak ha megyünk sétálni. Akkor harisnyát és kisnadrágot és pulcsit kap a body fölé.
2011. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Újszülöttként este fürdés után pamut pizsirugit és hálózsákot kapott+betakartam.

Minden reggel nappali ruhába öltöztetem, ami kb. 3 hónapos koráig body+rugi volt.

Mostanában (16 hós) ha hűvösebb van és bodyban (is) alszik, akkor az van rajta másnap estig, de pizsama helyett reggelente akkor is rendes ruhát kap.

2011. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is át szoktam öltöztetni reggel nappali ruhába.
2011. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!