Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzájuthatok olcsón egy jó...

Hozzájuthatok olcsón egy jó kis járássegítőhöz. Megvegyem ha még csak 6 hónaposak vagyunk?

Figyelt kérdés
Ki tudja kell majd?
2011. ápr. 14. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szintén megvettem a 6 hósomnak. Ez nem kell e vagy sem dolog. Ha látja hogy van és mutatod a funkcióját, akkor előbb utóbb használni is fogja. Nem sokáig, de mégis. Nekem egy kedves orvos ismerősöm mondta, hogy egy cseppet nem felesleges dolog, mert sokkal jobban fejleszti a baba járóképességét, mintha te vezeted. Mellesleg amíg nem megy tud az elejével játszani. Legalábbis ami nekünk van Chicco az elején játékpanel van, azzal szórakozik a fiam.
2011. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is pont ezt tudnám megvenni.
2011. ápr. 14. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Èn használtam nagyon olcson vettem, csak azért mert nagyon jó játékok vannak az elején. nekem is féléves a babám. remélem ma meg is jön. lehet a járas segítö részét nem is fogjuk használni.
2011. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is fél évesen vettem a lányomnak, és bár a járássegítő funkcióját csak egy éves kora környékén kezdte használni önállóan(10 hónaposan már járt, de csak akkor tudott egyedül felállni mellette, addig csak akkor tolta, ha odaállítottuk), de a játékpanelt már fél évesen nyúzta, tetszett neki nagyon, ahogy villog, zenél, tekergetni lehet, stb... szerintem vedd meg nyugodtan.
2011. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!