Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szobám berendezéséhez szeretné...

Szobám berendezéséhez szeretnék anyagokat. Van olyan vásár, vagy bármi, ahol a legkülönfélébb cuccokhoz hozzájuthatok? Pl. érdekes kilincsek, faanyagok, faragott dolgok.

Figyelt kérdés
Köszönöm a választ!
2011. márc. 3. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A régiségvásáron nézz szét. A faanyagok alatt nem tudom mit értesz, de kilincsek, faragott dolgok mindig vannak (és még ezer más dolog)
2011. márc. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Hol van jó-féle régiségvásár? Persze meg tudom nézni neten, merre találok ilyen vásárt, de meg is kell ítélni. Te csak voltál, vagy jársz is rendszeresen? Tudnál ajánlani jó helyet?


Üdv!

2011. márc. 4. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:

A miskolcira szoktunk elmenni, kb évente négyszer. Minden hónap első vasárnapján van (holnap lesz)

Itt a linkje: [link]

(nem tudom, ki fotóz, de sokszor szinte egy helyen csinál egy csomó képet, azt rakják fel, a többi cuccról meg semmi) Ha van rá lehetőséged, menj el, nézd meg, szoktak jó dolgok lenni.

2011. márc. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2011. márc. 6. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!