Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babámnak adhatok 100 %...

7 hós babámnak adhatok 100 % os gyümilevet amit nem én facsarok hanem mondjuk kubu vagy hohes C?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

jobb, ha vársz vele. mert egyrészt nem tudhatod, milyen minőségű gyümölcsből készült, nem frissen facsart.

és rászokhat, akkor emg vizet nem fog elfogadni. (később sok folyadékra lesz szüksége, de ha csak gyüm.levet inna, akkor az nagyon hízlal, és nem is oltja úgy a szomjat, mint a víz.)

2011. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én sem adnék.


házilag facsart narancs alma répa sütőtök vizezve szürten v. rostosan tökéletes. ezek nem túl édesek.

2011. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még az egy évesemnek sem adok.
2011. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kaka miatt lenne rá igazán szükség.Gyógyszert már nem akarok neki adni(Levolak szirup)gondoltam hátha ez segítene.babaitalt próbáltam de iszonyat drága és még nem is használt.Pedig sok zöldség, gyümit eszik és általában inni is eleget iszik.
2011. ápr. 14. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
én kaki gondnál 1 mandarin levét facsartam ki, és adtam éhgyomorra, használt!
2011. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom köszi!
2011. ápr. 14. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add neki!Próbáld meg a szilvás bébiételt, a kamillateát üvegből vagy a rostos gyümölcsleveket, ami kimondottan bébiital.A gyerekorvosunk azt mondta az ilyenekre, hogy 100 %, hogy van benne narancs.Hát, ja!Tele van tartósítószerrel, és szerintem ne.Ami jó még, az a hőmérőzés.Egyik sem gyógyszer,de nálunk mind bevált.Én még soha nem adtam neki ilyen szirupot.
2011. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!