Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges körömbenövés...

Lehetséges körömbenövés csecsemő korban? Mit lehet vele kezdeni vagy kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés

Iker babáim vannak és a kislányom nagy lábujján elég érdekesen nőtt a köröm. Egy háromszög alakra hasonlít és egyszerűen képtelen vagyok levágni. A köröm szélei viszont már pirosak is és félek, hogy ez már be van/fog gyulladni neki. Nyomásra nem érzékeny, de erősen piros. A doktornőnek/védőnőnek mutattam, de nem foglalkoztak vele érdemben, annyit mondtak, hogy ez még változhat! Köszi!


Van vki, aki esetleg hasonló cipőben jár vagy tud tanácsot adni?


2009. márc. 2. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:

mi is voltunk így...ne bántsd a kis körmét. Kend tetrán kenőccsel. Nekünk az rendbe hozta.

Jobbulást

2009. márc. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt, nem nyúltunk hozzá. Most a 10. héten már szép a kis körme, magától helyrejött.
2009. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az kisfiammal én is így jártam,szegényem örökölte,mert az enyém is ilyen benövős fajta.A doki Baneocin kenőcsöt ajánlott,ami pár nap alatt nagyon szépen rendbe tette neki.Ha bekented ragaszd le gézzel és tapasszal,különben egyből le is törlődik.GYógyulást!
2009. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!