Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen naptejet használhatok...

Milyen naptejet használhatok a 6 hetes babámnak? A Dm-es márkájú is jó fajta?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A dm-est nem ismerem de bármilyen jóminőségü 50 faktorosat lehet használni.


a naptej talán jobb mint a krém v. az olaj.

én babét használok majd.

előzö nyáron egy külföldi márkát használtam az szórófejes volt de csak 30faktoros nem jó csecsemőnek.

avonos is van az is nagyon jó!

2011. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én dm-eset vettem 7 hónapos kislányomnak. Abból is az 50-eset. Szerintem pont olyan jó, mint a többi. Ebbe sincs semmi, ami kárt tesz a bőrben. Nincs benne hozzáadott illóanyag, meg semmi. Szerintem tökéletes.
2011. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is dm-es 50 faktoros van.Tökéletesen bevált ekcémára hajlamos bőrű lányomnál.
2011. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 6 hetesnél még napernyőt használj és takard le fehér pelenkával és egyáltalán ne vidd napra, hogy krémezni kelljen.


Mi Ladival-t használunk, az nagyon bevált. Csak mivel nincs benne emulgeáló szer sem, ezért fehéres marad a baba bőre miután bekentem.

2011. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 hetes babámnak Bioderma 50+ hypoallergén naptejet vettem. Horror áron, de legalább nem pirosodik ki a bőre.
2011. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A jó minőség sajnos magas áron van....a kozmetikumokra eu különösen igaz!!!
2011. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!