Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bármilyen naptejet használhato...

Bármilyen naptejet használhatok terhesség alatt? Nem árt egyik sem a babának?

Figyelt kérdés
12 hetes
2009. máj. 11. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


Egyik sem árt,vékonyan kenheted; de azért a barnítókkal picit vigyázni! (ha esetleg azt is akarsz használni)

2009. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ.

Barnítót nem akarok használni, sőt a napra sem nagyon menni, mert anyunak vannak olyan barna foltjai, és félek, hogy én is hajlamos vagyok rá. De most jön a nyár, nem tudom kikerülni, hogy ne érje a lábamat vagy karomat amikor mennem kell valahova.....

Úgy gondoltam megveszem a legmagasabb faktorút, ha jól tudom az az 50-es, de amikor levettem a polcról, eszembe jutott, hogy talán nem is szabad akármilyet használni.....

2009. máj. 11. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!


Ha még olvasod. Neked nem kell 50est venned, az majd a pici babának lesz jó, ha megszületik :) Egyébként ha belegondolsz , testápolót , vagy egyéb kenceficéket sokan kennek magukra , sőt még szolizni is járnak kismamik, ahol szintén van valami krém. Ez a bőrödbe szívódik fel, és nem jut a picihez :) Én rendszeresen használok arckrémet , a férjem keni a hátam, mert száraz... ezekben is van aztán mindenféle "anyag". Nem meggyőzni szeretnélek természetesen , de ha vékonyan kened , nem lesz semmi baj! :)

2009. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze, figyelem, várom még a hasznos tanácsokat:)


Azért szeretnék 50-est venni, mert úgy hallottam, hogy a faktorszám azt jelöli mennyi időt lehetsz vele a napom mielőtt újból be kellene kenned Magad.

És ha veszek egy 10-est vagy 20-ast......egy hosszabb sétánál az nem elég. Igyekszem ahova tudok gyalog elmenni, hogy ne lustuljak el, illetve hát a mozgás sem árt nekem, mert 12 hetesen már 5 kg-ot felszedtem és nem vagyok túl boldog tőle :) Ezért gondoltam az 50-esre, az sokáig bírná.

2009. máj. 11. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Aham :)a kilók miatt ne izgulj, van aki kifejezetten "pocira" hízik. Én vagy 15 kg-t feszedtem már, de nem nagyon bálnásodom :) mondjuk én is szeretek császkálni:)) A naptejnél - és lehet hogy én írok butaságot- asszem a faktorszám azt is mutatja, hogy milyen erős UV fényhez jó, illetve milyen érzékenységű bőrhöz? Csak azért gondoltam , hogy az 50enes picit sok... de egyébként ha bemész a környékedbeli gyógyszertárba, ott konkrétan tudnak neked segíteni. Még azt se zárom ki, hogy vannak természetes alapanyagú naptejek is.
2009. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát az árakat elnézve.....megfogadtam, hogy eddig soha nem tettem, de most veszek valami márkásat, pl Nivea naptejet, mert tényleg nagyon félek, hogy örököltem anyumtól ezt a barnásodást. De ma megláttam, hogy a sima dm-es meg rossmann-os naptejek 1000 Ft felett vannak, hát még a márkásak, már nem is tudom, hogy mennyire akarok márkásat:) Lehet megint jó lesz a sima dm-es vagy rossmann-os ;)

Gondolom a gyógyszertári sem lehet vmi olcsó:)

De mindenképp megér egy érdeklődést, úgyis kell még ma mennem, mert el fog fogyni a folsavam, szóval köszi a tippet!

2009. máj. 11. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!