Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szedtetek szoptatás alatt...

Szedtetek szoptatás alatt Aerius, vagy más allergia gyógyszert?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is allergiás vagyok s nekem is ezt írta fel az allergiológus,mikor terhes voltam(Aerius)Sőt én még sprayt is kaptam,mert be szoktam fulladni.

De én végig szenvedtem,mert nem mertem bevenni.

A betegtájékoztató mit ír?

2011. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Az van odaírva,hogy nem javasolt.
2011. ápr. 15. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem szinte elmúlt az allergia terhesség alatt, de nekem egyébként sem írta fel a dokim, mondván nem szedhető. asztma sprayből, gyógyszerből is teljesen mást írt fel! és ez igaz volt szoptatásra is!

de ha a dokid javasolta akkor ....

2011. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első voltam.Mosz eszembe is jutott,hogy mikor tavaly voltam s anyatejes volt a kisfiam gyógyszert már nem is írt fel(csak terhesen).A sprayt kaptam,szemcseppet s Kalciumot.

Ne vedd be inkább,mert átmegy a tejen.

2011. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom szoptatás alatt mi a helyzet nekem most durvult el az allergiám mióta várom a második babámat, egész nap folyik a könnyem, vörös (többek között most is) néha rosszabb nem kapok az orromon levegőt és köhögök, néha ez egy kicsit jobb.

Na a lényeg hogy nekem semmilyen allergia gyógyszert nem javasolt az orvosom :(

Csak sterimáros spray meg homeopátia maximum. Amiben meg nem hiszek, nekünk sose használt még eddig semmire pedig a gyerekemnek is írtak fel.

2011. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!