Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír fel 5 hónapos babám...

Miért sír fel 5 hónapos babám olyan vígasztalhatatlanul éjszaka?

Figyelt kérdés
Este 9 körül elalszik és 11-12 között már vagy 5 napja felébred és annyira sír,hogy alig lehet megvígasztalni, ilyenkor is általában csak a cici nyugtatja meg.
2011. ápr. 15. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eszik is, akkor ugye éhes lehet, biztos fejlődési ugrás van, tedd mellre ahonyszor csak kéri. Ha nem ez akkor viszont lehet a fogacskák...
2011. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet poci, lehet szeparációs félelem, lehet kezdődő fogacska. Mi is ilyenkor kezdtük ugyanezt, és pár hétig bírtam csak, mert egyre többször felébredt, és egyre többször cicizett éjszaka is akkor. Így került be a nagyágyba hozzánk pár hónapra.

Szerintem ilyenkor vagy a poci vagy a fogacska fáj egy picit, vagy "dolgozik" erre felébred, és már elég okosak ilyenkor hogy értik, hogy nincs ott anya és a megnyugtató cici - és csak csukott szemmel sírnak, hogy kérem a cicit! :) Én kislányom úgy sírt ilyenkor, nem volt elég, hogy megsimogattam, odabújtam, semmi más nem használt csak a cici - enni viszont nem sokat evett belőle, inkább csak aludni akart rajta -visszaaludni, mert az volt a biztonság neki amire szüksége volt.

2011. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én babám 10hós,de pár napja ő is ezt csinálja! egy hónapja külön alszik!Általábna hamr megnyugszik!
2011. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!