Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi 11 óra alvás egy 17...

Napi 11 óra alvás egy 17 hónapos babának extrém kevés? Éjszaka 8,5-9,5 óra, délután 1,5-2,5 óra. Belefér ez még a normálisba, vagy már kórosnak számít? Másnak is van ilyen keveset alvó babája?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányom 11-én lesz 17 hós, és féléve ennyit alszik, vagy ennyit sem. Ráadásul min. 2-3-szor ébred éjszaka. Nem egyformák, ő ilyen.
2011. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Kicsit most megnyugodtam, hogy nemcsak a mi kislányunk ilyen keveset alvó. Egyébként sajnos ő is felébred éjszaka min. 2-szer 3-szor, most próbálnám megtanítani, hogy átaludja az éjszakát. Esetleg te próbálkoztál már valamilyen módszerrel?

2011. nov. 9. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. :) A nagyobbik lányom másfél éves kora óta pl egyálltalán nem alszik délután, és éjjel is max tíz órát alszik. Mindíg kevés volt az alvásigénye. Most négy és fél éves. Ha ráerőszakoltam a délutáni alvást, akkor még éjfélkor is fenn volt, és jelét sem mutatta hogy álmos lenne. Amíg itthon volt nem volt gond, de az oviban lefektették, na utána el is felejthettük az alvást, mert a gyerek minimum éjfélig fenn volt. Jelenleg nem jár oviba, ha pedig visszamegy, délben hazahozom, mert ezt sokáig nem lehet bírni.
2011. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!