Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szemüveges Anyukák! A Ti...

Szemüveges Anyukák! A Ti babátokat is annyira érdekli a szemüveg, mint az én fiamat? Állandóan le akarja szedni rólam.

Figyelt kérdés

Nem csak rólam, bárkiről, akin szemüveg van. Hiába szólok rá...

Pedig már nem is olyan picike, mert 14 hónapos múlt.


2011. ápr. 15. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
az enyémnek le is törte a fiam a szárát.most már ritkábban nyúl hozzá 19 hónapos,de régen állandóan lekapkodta
2011. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy mindegyiküket érdekli. Én még nem láttam olyat, akit nem.
2011. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

enyém is oda van érte. már sokszor inkább leveszem mert egyszer összehajtogatta :S alig bírtuk kiegyengetni :S

csak ha leveszem nem látok :D


16 hónapos

2011. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
18,5 hónapos kisfiam most kezd leszokni róla, szóval kitartás! Az én egyik szemüvegemnek is a szára bánta...
2011. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
9 hónaposom is szemüvegmániás, napszemüveg, sima, mindegyik érdekli, bárki is viseli.
2011. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen! :) Az enyém csak nemrég tett le róla, hogy levegye. Most már csak mondja, hogy "Szemükő", meg "Anyu szemükős", de nem nyúl hozzá. Most 20 hós.
2011. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látom, hogy még egyelőre befoghatom a számat... :)

Azért remélem megúszom egy szemüveggel ezt a korszakot!

2011. ápr. 15. 14:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan szemüvegem, amiben takarítottam, amit nem sajnáltam akkor se ha esetleg elaludtam benne és én hajlítottam el a forgolódással. Szóval ilyen otthoni. Amikor tombolt a szemüveges időszak, akkor ebben voltam mindig körülötte. Egyébként nem olcsó mulatság, lekapni és eldobni. Látni meg én se látok nélküle. Sőt az én lányom néha sír is ha nélküle lát, vagy volt olyan, hogy meg se ismert.
2011. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Kisfiam 10 hónapos és ő is szemüveg mániás!Néha ugy kapja le rólam,hogy azt gondolom na ennyi is volt neki!Annyira tudja szorítani a kis ujjaival,néha alig bírom kivenni a "karmai"közül.Na de hát nélküle én sem igazán látok,igy marad a vigyázás amennyire lehet.

2011. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1,5szemüvegnél tart a fiam, a lányom csak maszatolja egyenlőre:)
2011. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!