Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez minden BKV busszal így...

Ez minden BKV busszal így megy? 3 buszt vártam meg, ebből kettő alacsonypadlósnak volt írva, hát min a 3 régi busz volt!

Figyelt kérdés
Sajnos többször utaztam régi busszal, de eddig még csak egy pasi meg egy csaj segített, feltenni a buszra a babakocsit.
2011. ápr. 15. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha nem próbálsz a menetrendhez igazodni...

Nálam a rekord az 6. busz volt, amire fel tudtam szállni a nagy babakocsival. Az volt alacsony padlós. A többi régi, lépcsős...

Ekkor döntöttem el, hogy ez így nem mehet tovább, és vettünk használtam egy könnyű, de mégis stabil sport kocsit, amit egymagam is fel tudok rakni gyerekkel együtt a lépcsős buszokra is. Aztán lehet pislogni a bámészkodóknak!

Mellékesen jegyezném meg, hogy azóta bezzeg egyre többen akarnának segíteni, mióta kis kocsival járunk. Amíg a naggyal mentünk, egy kezemen meg tudom számolni, hányan próbáltak segíteni.

2011. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én két vonalon járok rendszeresen,ott még nem volt gond,ha másfelé volt dolgom,akkor többször ráfaragtam,de nekem szerencsére általában segítenek.Gondoltam már r.hogy írok a bkv-nak "szerelmes levélkét",de rájöttem,hogy úgysem foglalkoznának velem:(
2011. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 gyerekkel jártam,de nekem mindíg segítettek.én nem vártam soha az alacsonypadlósra felszálltunk mindenre (ha nem volt extra telel a busz
2011. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért volt kengurum, most kendőm a kicsihez...

A rekordot egy gipszelt kezű srác tartja, aki a tömött megállóban segíteni akart nekem feltenni a kocsit.

A haverja meg ott rötyögött rajtam(évfolyamtársam volt a fősulin, látásból ismertem) de nem mozdult volna meg.

És inkább gyalogoltam a "tűző napon".

2011. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes várni alacsony padlós buszra. (vagy nekem nincs türelmem). A menetrendet inkább figyelembe sem veszem, mert úgysem az történik, amire számítok. Nekem is nagyon ritka, ha segít valaki felpakolni a babakocsit a buszra. A villamosról meg nem is beszélek:(
2011. ápr. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!