Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álmodhat rosszat egy 3 hónapos...

Álmodhat rosszat egy 3 hónapos baba?

Figyelt kérdés
A kisfiam ma reggel szinte sikoltva ébredt és utána kétségbeesetten sírt. Amikor kikaptuk az ágyból, ijedtséget láttam az arcán. Magamhoz öleltem, ringattam, mondtuk neki az apukájával, hogy itt vagyunk, nincs semmi baj. Kb. 1 percig még fel-felsírt és néha úgy nézett körbe, mintha nem tudná hol van. Aztán szerencsére megnyugodott és már mosolygott is :) De nagyon ijesztő volt.
2009. márc. 3. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már az anyaméhben is álmodnak:)
2009. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen kicsik csak azt tudják álmodni ami velük történt.

Sajnos a sérelmeiket többször is újraálmodják.

Esetleg több dolgot álmodnak váltakozva és csak zavarja őket.

Ne felejtsük el, hogy egy álom kb 7 másodperc és általában csak az ébredés előttire emlékszünk, de elég gyorsan álmodunk és ha a baba sokszor megébred összezavarodhat.

2009. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy álmodnak rosszat,mert az én kisfiam nagyon sokszor álmában felsír, megijed valamitől és utána alszik is tovább. Nagyon sokszor rángatózik is álmában, ha olyat álmodik. Elvégre a szülés sem lehetett nekik valami felemelő élmény, túl sok rossz tapasztalatuk nem lehet még az élet dolgairól.
2009. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!