Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hós baba már álmodhat?...

10hós baba már álmodhat? Felsíkít, nagyon ijesztő. és mitől lehetnek rossz álmai? Nem történik napközben semmi rosz.

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Tükör van a szobájában?
2009. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Az enyém már 1-2 hetes kora óta csinálja. Illetve kb. havonta egyszer előfordul. Én sem tudom mi az oka, nálunk is nyugi van. Tuti, hogy álmodhat, mert a legújabb kutatások szerint már a magzat is álmodik. Lehet, hogy azt álmodja, hogy egyedül marad valahol vagy elviszi valaki.
2009. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs tükör és úgy csinálja. Sőt, csak a fürdőszobában van tükör, de ott a bébi nem jár csak fürdéskor. De miért lényeges ez? Második voltam.
2009. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát a hálószobában alszik ,ott nagy tükrös gardrób van.

most fordúlt elő másodszór ez a síkítás.

de ha valami misztikus jelentősége van a tükörnek, bocsi, én nem hiszek benne

:)

2009. jún. 6. 23:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van tükör vedd ki, feng shui alapján sem jó, ill. rosszhatással van az emberre, ma hallottam egy rémísztő történetet(lehet hülyeség, de jobb megelőzni a bajt.:). Ha nincs lehet fogzási fájdalom én el tudom képzelni hogy benyilal a foga, vagy megfájdul a feje a frontra. Meg állítólag, ha front van a hasgörcsök is sokkal erősebbek, elzsibbad valamilye vagy tényleg rosszat álmodik.
2009. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 4 hósan is sirt álmában, majd jó 10 percig hüppögött, mindezt mélyen aludva. Tuti rosszat álmodott, felébresztettem rlőször ilyedtemben, de nagyon sirt. Utána már ha előfordult nem keltettem fel.
2009. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Először én a tükört próbálnám eltávolítani a gyerekszobából.Fő a biztonság.Régi hiedelem ez,én i hallottam róla, de jobb félni mint megijedni alapon télleg ne legyen éjszaka tükör a hálószobában.Azt mondják, ha letakarjuk az is elég.A kisgyerekek állítólag nagyon fogékonyak a szellemvilágra, és ez evvel kapcsolatos.Ne ijedj meg, csak próbáld meg kiiktatni a tükröt.
2009. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Apósom két diplomás mérnök, ilyen fizika dolgokkal foglalkozik és egyszer magyarázta nekem, hogy miért nem jó hálószobába a tükör felnőtteknek sem. Már nem tudom, de valami sugárzás, vagy valamit (energiát) lefog vagy valami ilyesmi. Tehát nem valószínű, hogy a szellemvilággal van kapcsolatban. :)
2009. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

08:41 vagyok

Még annyi lehet, hogy a napközben ért hatásokat éjszaka dolgozza fel a baba, akár séta, látogatók, vásárlás...

Ez mind új neki és nehezen értik, miért van a nyüzsgés.

2009. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!