Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyszülőként mit illik vinni...

Nagyszülőként mit illik vinni az 1 éves fiúunoka keresztelőjére ajándéknak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
megmondom neked őszintén bár valószínű nem erre vagy kíváncsi de az én szüleim semmit nem adtak,sőt szinte nem is kapott semmit a lányom.én szégyeltem magam,pedig a család volt oda a mihamarabbi keresztelőért.
2011. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a nagyszülőktől egy ékszerszettet kaptunk (1 pár fülbevaló és egy nyaklánc), aranyból, a fülbevalón 1-1 szem gyönggyel, a nyakláncon 5 szem gyönggyel. Nagyon szép.


Hordani nem hordja, de majd ha nagylány lesz, hordhatja.


A másik nagyszülőtől egy 50000Ft-os takarékbetétet kaptunk, amire majd mi is gyűjtjük neki a pénzt.

2011. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha megengedheted magadnak, te is adj neki valami maradandó dolgot, például egy nyakláncot. Vagy kérdezd meg a szülőknek mire lenne leginkább szükségük.


(Előző)

2011. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem is az a legjobb ha megkérdezitek mire van szükségük!

Nállunk a nagyszülők állták a bulit(3 fogásos kaja,süti,pia stb)viszont a keresztszülőktől egy utazóágyat kapott mert tudták,hogy olyanunk még nincs!

2011. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!

Esetleg Start számla nyitása???

2011. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezd meg a lányodat/menyedet, mire lenne szükség.

A fiam ezt kapta maradandó ajándékként: rózsafüzér, ezüst kiskanál a neve és a dátum vésetével.

Illetve praktikus dolgok: ruha, pelenka. Én nagyon örültem, hogy a szüleim ilyen leleményesek.

A fiam az 1. szülinapjára szintén tőlük autónyeremény-takarékbetétet kapott, sztem az is nagyon jó ötlet.

2011. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak sajnos csak a nagymamái élnek.

Anyukámtól kapta a tortát, és 20 ezer forintot. A másik nagyitól semmit - "gyere kapsz egy puszit, nincs pénzem másra"- ezt mondta, ami csak azért bánt nagyon, mert nyugdíjas, dolgozik, és egy lakása ki van adva bérbe.

Ehhez képes anyukám egyedül neveli a húgomat, aki egyetemista még.

Mivel szinte mindenkitől pénzt kapott a fiam, nyitottunk neki egy számlát, és betettük a pénzt. Amit azóta kapott, az is ott van, így 4 évesen már majdnem 300 ezer forintja van.

Az ékszer is jó ötlet, de nagyon tetszik az autós betétkönyv!

2011. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!