Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek/vennétek fel...

Mit vesztek/vennétek fel babátok keresztelőjére?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

???valami elegánsat. Kosztümöt, nyári ruhát bolerót...

nem értem a kérdést

2011. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyszerű dolgom van, öltönyt :-)

Nők egyszerű kosztümöt szoktak, általában fekete-fehéret. (bár tavasszal, nyáron egy pasztel színű is megteszi szerintem)

2011. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nadrágkosztümben voltam (mivel utálom a szoknyát)
2011. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

13,12-es vagyok

ja igen, tavasszal volt a keresztelő, és halvány, pasztell nádzöld színű volt a kosztümöm, fehér blúzzal. A cipő ugyanolyan halványbarna volt, mint a táska.

2011. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én ebben megyek a kislányom keresztelőjére, de elgondolkodtam, hogy nem túlzás ez egy kicsit? Hozzáteszem eléggé szeretek feltűnően, csinin öltözködni. A férjem szürke öltönyben lenne, ugyanilyen színű kék nyakkendővel mint a ruhám.


Vélemény?


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2011. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, rossz a link:


[link]

2011. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát a templomba eléggé túlzás imádom a szines kirivó szexi göncöket na de nem szalagavatóra agy sulis bálba mész kedves utolsó.Rajtam a fehér alkalmi vékony nadrágom volt,barna szatén felsővel.
2011. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ruha, de szerintem nem templomba
2011. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hmm, igazad van, csak teljesen beleszerettem ebbe a ruhába és már alig várom, hogy legyen alkalmam arra, hogy kiöltözzek. De úgy látszik tényleg nem ez lesz a megfelelő ruha....
2011. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia en egy vilagos szurke ingben voltam.

(Rovid ujju, ami csak a vallamat takarta es ott eleg buggyos , kb mell alattig gombos ott egy vastag fekete ovvel volt megkotve, kihajtos a gallerja)

es egy fekete nadragban, ami olyan bo , hogy szinte szoknyanak is lehet nezni.

Egy feketet koves elegansabb cipoben egy feher taskam volt es egy fekete bolero a templomba.


A ferjem egy szurke elegans nadragban egy barackvirag (nagyon-nagyon halvany)szinu ingben es fekete cipoben.

2011. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!