Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb popsikrém?...

Melyik a legjobb popsikrém? Gyógyszertári vagy a sudocrem, Bepanthen? Volt meglepetés babaváró bulitok? Ha igen akkor hol és kik voltak ott, ki szervezte? Miket kaptatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A gyógyszertári popsikrém nekem teljesen bevált, így nem költöttem rá többet. Van többféle a gyógyszertárban is, nekem a B1-esnek nevezett popsikenőcs vált be. Először ezeket próbáld végig, ha nem jó, akkor vegyél csak a drágákból. Horror áruk van. A sudocrem nagyon szuper. Amikor fogzás miatt szétmarta a kaki a kicsi fenekét csak az hozta rendbe. De arra elég volt a minta, amit kaptam a babacsomagban. :)


Nem volt buli, értelme sztem egy szál se. Babalátogatni úgyis jönnek, majd hoznak akkor ajándékot.

2011. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem szerettem. Ami nekünk bevált, a Neogramormon. Ezt használtam mindkét gyereknél, a Sudocrem túl drága volt, a Bepanten pedig semmit sem ért.


Bulink nem volt, ez Magyarországon nem divat, csak Amerikában.

2011. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári. Arról nem beszélve, hogy Bepanthen-el csinálni, az anyagi csőd lenne. Csak akkor kentem Bepanthennel, ha kicsit kipirosodott, mert pl viszonlyag sokáig maradt ott a kaki.
2011. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tduom,hogy nem divat,de attól még sokan csinálják:)
2011. ápr. 15. 19:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a bephanten vált be.Nagyon jó és azért nem annyira drága
2011. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia


En zold j&j popsikremet haswznalok es ha kipirosodik igy is a popsija akkor pedig bepanten vagy sudocream.


nalunk volt babavaro buli.

25 hetes kismamakent voltam otthon 10 napot.

Sutottem anyukammal sutiket vettem csomo babateat es tejet.

tejszinhabos kakot ittunk es gyerekteat.

nem a barataink ajndekoztak meg minket, hanem mi a baratainkat.

A kislanynkrol keszult uh felveteleket egy altalam keszitett keretbe betettuk es mindenkinek adtunk egyet.

az ajandekozas meg volt tiltva, mert nem nekik kell feloltoztetni a gyerekunket, hanem nekunk.

aki nagyon akarta sajat keszitesu ajandekot hozhatott, de mondtam, hogy 1 tanyer sutinek jobban orulok, amit egyutt megeszunk.

Volt aki 10 ev utan akkor sutott ujra palacsintat es kaptunk foltvarrasal keszult takarot.

Az akkor 11 eves hugom kotott egy kiscipot.

Megneztuk a 4d-s dvd-t es a fiuk el mentek kicsit mulatozni, addig mi csajok nagyon jol ereztuk magunkat.Hajnalig beszelgettunk.Megittunk 6 liter tejbol keszult kakaot :D es egy csomo teat.

2011. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is a Bepanthen vált be,de mikor elkezdődött a fogzás,már nem volt jó.Sajnos kisfiamnak is igen ki szokott olyankor pirosodni a feneke és csak a Neogranormon hozta rendbe.


Nekem sem volt bulim.Mikor már lehetett jönni hozzánk látogatóba,akkor bőven kaptunk ajándékokat.

2011. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A babaváró buliról:A magyar mentalitás babonásabb annál mint hogy előre igyon a medve bőrére.Ezt a mondást én is magaménak vallom.Majd ha én is és a baba is egészségesen hazajöttünk a kórházból,akkor bulizunk(a magunk módján amit a körülmények megengednek).


A gyógyszertári bóraxos popsikrém a legjobb.Bepanthen ragacsos,Sudocream mit sem ért,Neogranormon semeddig nem elég(bár ez is nagyon jó).A zöld J&J is tényleg nagyon jó,de az igazán gyógyító hatású,mikor pl. fogzástól kipirosodik a popsi,akkor kizárólag csak a bóraxos hozta rendbe a bőrüket.

2011. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Popsikrémből a gyógynövényes babakrémet ajánlom - frezi termék, a mindennőnek oldalról veszem :)

Babaváró bulim igy konkrétan nem volt, de a csajok elvittek moziba majd a kedvenc kávézómba- lehet h akkor az az volt? :)

2012. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekünk a Lotti babapopsi védőkrém vált be, és a Lotti baba popsikrém :)
2015. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!