Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól használtok...

Mennyi idős kortól használtok vegetát, delikátot, más ételízesítőt a baba által fogyasztott étel elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
Legyen szó házilag készített bébiételről, vagy a család ételéről, amit a baba is eszik.
2009. márc. 3. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Én még a saját ételünkbe sem teszek ilyeneket mert a tömérdek són és adalékanyagon kívül semmi nincs benne ami egészséges lenne. Gyerekek veséje pedig sokkal érzékenyebb ezért azt tanácsolom minél ritkábban használd ezeket az egészségtelen dolgokat nem csak a bab de a ti étrendetekben is.

2009. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
én sem teszek még a miénkbe sem, de ha mindenképp szeretnél, sztem legjobb lenne ha megvárnád a két éves kort, én azt olvastam hogy két éves korig cukor és só sem kell nekik persze biztos vannak más vélemények, még tapasztalatból nem tudok beszélni mi csak három hósak vagyunk, de én nem hiszem hogy teszek neki sót az ételeibe
2009. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Utánanéztem, nyolc kilenc hónapos kortól ehet mindent amit az ilyen keverékek tartalmaznak. Ja és, hogy adalékanyagmentes legyen:lehet venni olyat is nagyobb élelmiszerüzletekben, gyakorlatilag szárított őrölt zöldségmix, bár én nem irtózom a "hagyományos" keverékektől sem-nem kell túlzásba vinni a használatát.
2009. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom 7,5 hónapos,és már adtam neki saját húslevesünkből ,répa,zöldség, krumpli,főtt husi,és a levével összeturmixolva,annyi hogy nem főzök túl fűszeresen amúgy sem.

2009. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nemis tartok itthon se vegetát, se delikátot, se semmi ilyesmit. Tele van minden olyannal,ami nem kéne,hogy benne legyen!

Rendes zöldségekkel és fűszerekkel ízesítek. Bár eleve nem főzök sósan sem, fűszeresen sem. A babámnak így is ízlik minden főztöm:)

2009. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!