Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megjött, és a kicsi kihányja...

Megjött, és a kicsi kihányja a tejem. Mit csináljak? 3hónapos

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak anyatejes volt?Sok baba nem fogadja el ilyenkor a tejet sajnos.Próbálj addig tápszert adni neki,de pohárból mert ha ismét megissza a tejcit nem fogja elfogadni a cicidet!
2011. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindkét fiamnál már szülés után 3 hónappal megjött, nekünk semmi problémánk nem volt ezzel, szerencsére szoptak ugyanúgy tovább, viszont azt tudom, hogy ilyenkor kicsit más az anyatej íze, sok baba néha el sem fogadja a tejet ilyenkor, szerintem ha elmúlik a menzeszed akkor nem lesz semmi gond.Ha van fagyasztott tejed akkor itasd most azzal.
2011. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs raktáron:(

Eddig csak szopizott a kicsi, rágódik a mellemen, de amit szív le sem nyeli:(

Érdekes a nagynak az sem volt gond, hogy terhes vagyok:)

Tápit hol milyet lehet ilyenkor adni venni? Ma csak egyszer evett rendesen.

2011. ápr. 16. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj be egy ügyeletes gyógyszertárba,mond el ,hogy mi a helyzet adni fognak tápszert!Drágább lesz mintha receptre vennéd de ez most nem számít!És tényleg pohárból itasd addig illetve mindíg próbálkozz cicire tenni és természetesen addig fejjél nehogy elapadjon!
2011. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!