Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények erről a testvérbaba...

Vélemények erről a testvérbabakocsiról?

Figyelt kérdés

Szeptemberre egy 20 hónapos és egy újszülöttnek vennék testvérbabakocsit.Max 25.000-et tudnék rákölteni.Vagy ha tudtok árban stimmelő másik kocsit,szívesen fogadnám.Télen nem nagyon használnám,így lényegtelen,hogy téliesíthető-e.Van itthon 2 babakocsim,így télen ki tudom rakni a picit,ha kell,de jó időben 2 babakocsit nem tudok tolni.Ráadásul terepre kellene jó masszív kocsi.

Előre is köszi


2011. ápr. 18. 16:39
 1/8 A kérdező kommentje:

Hopp!!Lemaradt a link!


[link]

2011. ápr. 18. 17:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég jó.És elég olcsó.
2011. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár ez a masszivtól messze van.Nézz használtan valami drágábbat.
2011. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Látom,hogy nem elég masszív,de ezt találtam,ami még talán jó lehet.HAsználtan folyamatosan keresek,de ami árban jó lenne,az már nem tűnik elég jónak.Ez meg új és árban is jó.

De ha talál valaki jobbat,akkor megköszönném! :D

2011. ápr. 18. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez tuti, hogy elmegy mindenhol.

[link]

2011. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Off: télen hogy oldod meg a sétálást egyébként? azért kérdezem, mert nálunk 15 hó lesz a korkülönbség, kaptunk egy használt testvérkocsit, de az első ülésnél nincs kupola, így télen/esőben abszolút esélytelen használni, kendőre gondoltam, de télen nem fog fázni benne a kisebbik? vagy te hogy oldod meg?
2011. ápr. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A sétálást úgy oldom meg,hogy nem megyek gyalog télen (hóban) sehova.Rossz közlekedni itt télen gyalog.A telek elég nagy hogy kivigyem a gyerkőcöket a levegőre,de így szükségtelen,hogy a nagyobbik kocsiban legyen.Viszont,ha megyünk vhova akkor az autóba beférne a babakocsi(testvér) és úgy már bárhol eltolom. Ha meg jó az idő,legalábbis közlekedhető,akkor meg kell a testvérkocsi,mert bárhogyis szeret sétálni,képtelenség,hogy 2,5 km-t gyalogoljon le velem.A testvérfellépő meg nem igazán menne el itt,így ez a kocsi jöhet szóba és csakis olyan ami egymás előtt van.

Nehéz! :D

2011. ápr. 19. 09:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, a belinkelt kocsi nagyon is tetszik,de széles és nem jó nekem.Ilyen kerekű kocsink van itthon és nagyon szeretem,de nem találok ilyen kerekű egymás előtt ülőset.Nálunk a buszra fel se férne,ráadásul van egy hely nálunk,ahol a mostani kocsival éppen átférek,ezzel meg nem menne.Kerülni meg nem szeretnék,mert az + 1 km lenne.:D
2011. ápr. 19. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!