Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » IKEA pelenkázóról vélemények?

IKEA pelenkázóról vélemények?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 2. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ilyenünk volt, kölcsönbe kaptuk, de Én utáltam!! Semmi nem fért el rajta, kicsi. Amíg kicsi a baba jó, hogy a feje fölé tudod tenni a kis dolgait, de utána viszont mikor már izeg-mozog folyton beveri a kis kezét-lábát a fa szélébe és jön a nagy sírás!

Mi inkább vettünk egy kiságyra való kemény/merev aljú pelenkázólapot, ebbe nem tudta megütni magát kapálózás közben.


Így Én azt tudom tanácsolni, hogy ne vegyél.

2011. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem felesleges a pelenkázó asztal. Csak a helyet foglalja. Bőven megfelel a célnak a kiságyra rakható pelenkázó lap. Ha nagyobb lesz a baba úgyis mindig le akar mászni róla, ezt meg akár a földre is leteheted.
2011. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég egy pelenkázólap, olyan amit a kiságy szélére lehet tenni. Olyan hamar kinövik a pelenkázók hosszát. Gondolom nem akarsz sokat költeni rá.

[link]

2011. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Olyan van Nekünk is mint amit linkelt a 3. válaszoló. Ha ez mellett döntesz akkor egy valamire figyelj oda, hogy ha normál méretű a kiságyad akkor a kisebb/rövidebb fog Neked kellene (bár az sem baj ha a hosszabbat veszitek). Viszont fordított esetben rosszul jártok! Csak 2 méret van belőle, Nekünk szabvány kiságyunk van, így mi a rövidebbet vettük meg és nagyon sokáig tudtuk használni!

2011. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen van, már a második gyerekemmel használjuk változatlanul. Nekem az ára miatt jött be, de nem is bántam meg egy percre sem. Tény, hogy keskeny, de az IKEA-ban kapható direkt a pelenkázó oldalára akasztható műanyag tároló-készlet, amiben elfér minden szükséges cucc. Én szeretem, és ennél drágábbat nem is vennék soha. Még a két évesemet is ezen teszem tisztába és ezen öltöztetem. Én tudom ajánlani!
2011. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen van es en szeretem, csak furdetes utan nem hasznalom mert a masik szobaban van. A celnak (hogy nem szakad be a hatam) tokeletesen megfelel. Persze nehez amikor mar izeg-mozog a kicsi de szerintem az agyon se lenne konyebb, csak szokas kerdese h mit hasznalsz.
2011. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Előző babánkkal egy nagy asztalra volt rátéve egy nagy méretű pelenkázólap. Ez már nincs meg, ezért gondoltam, hogy valamilyen helytakarékos megoldást választanék. Ezért is tetszett meg az a pelenkázó, ráadásul olyan oldalra akasztható tárolónk van is itthon. És arra gondoltam, hogy vágunk le picit az aljából és kerekeket is tudunk rátenni, így a fürdőszobába is át tudnám tolni a fürdetéshez. Vagy ha nem túl nehéz, akkor még kerék sem kell rá.
2011. nov. 7. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Bementem megemelni nem nehez kb mint egy atlag szek. a fogasa persze rosszabb. Szerintem at lehet vinni. Azert ha bemesz az ikeaba meg emeld meg hatha neked nem jon be, bar en meg hatfajos is vagyok.
2011. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!