Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irna nekem aki 3 honapos...

Irna nekem aki 3 honapos koratol hordta a babajat babauszasra.30 fokos viz nem lesz neki hideg? Es ha sir?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Épp most szombaton volt egy 3 hónapos baba az úszáson, az oktató lebeszélte őket róla. A víz 32 fokos, nem az a baj, hanem nem is tudom mi volt...
2011. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Lanyom 4 honapos koratol jart babauszasra. 3 honaptol szerettuk volna, csak nyaron nem tartottak oktatasokat a sok szabadsag miatt. Elejevel biztos hogy hideg lesz neki a viz, de hozzaszoktathatod ot ugy, hogy az otthoni furdoviz homersekletet naprol-napra lecsokkented.

Minden gyerek maskent reagal a vizre, lehet babad elvezni fogja es nem fog sirni, vannak babak, akik meg a 10. alkalommal is sirnak. Altalaban azok a szulok egy ido utan megbeszelik az oktatoval, hogy vab e ertelme erolteti. Nalunk elso 2 alkalommal rovidebb ideig vannak a babak a vizben, hogy szokjak az uj kornyezetet. Persze mindenhol maskent csinaljak, ezert kerdezd meg az oktatoktol, hogy naluk mi a helyzet. Minden reszletre terj ki. Pl: hanyan vannak egy csoportban, mennyi idot vannak egy alkalommal a vizben, kb hanyadik alkalommal merul a baba a viz ala...

Nalunk tobbszor elofordult, hogy egy-egy anyuka kiment a vizbol es megetette vagy megszoptatta a babajat, utanna vissza tert a vizbe. Igy elkerulte azt, hogy a babaja nyugos legyen, mert aznap pont csuszas volt a napirendben...

Ha tudsz idopontot valasztani, akkor figyelj arra, hogy olyankor menjetek, amikor a babad meg friss. Ha faradt, akkor nyugosebb, nehezebben mukodik egyutt es olyankor gyakrabban sirnak a babak.

Ha jok az oktatok, akkor mindenben segiteni fognak, es valaszolnak minden kerdesedre.

2011. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mi járunk. Először az enyém is sírt, de szépen hozzászokott a környezethez. Eleinte nem tetszett a sok babasírás, a hangoskodás, de hamar megszokta. Mi még egy csomó időt ki is hagytunk, költözés miatt, ott újra elkezdtük, visszaköltöztünk és folytatjuk. Most 20 hós, imádja, már mondja a feladatok után, hogy még, egyedül beledől a vízbe, szeretni nagyon. Ha írsz privit, szívesen küldök képeket, sőt videóm is van. Nálunk 32 fokos a víz, úszáshoz ez a tökéletes. Ha lilul a keze, vagy a szája, kijöttök, de valószínű szépen meg fogja szokni. Én is imádom, nagyon jó családi program, olyan ügyesek, hogy el sem hiszed. Én is vacilláltam az elején, hogy menjünk-e, végül itt írtam ki egy kérdést, egyik anyukával, a mai napig tartjuk a kapcsolatot email-ben, ő tanácsolta, hogy ne hagyjuk ki!!!!
2011. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig nem jó!

Nézz utána mennyi hátránya lehet a későbbiekben!

gyógypedagógus

2011. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén gyógypedagógus. Milyen hátránya lehet a babaúszásnak???
2011. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!