Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a babámra, sétához?

Mit adjak a babámra, sétához?

Figyelt kérdés
8 hós lesz 1-én a kialányom.Ilyen időkben(20-25fok)Mit adjak rá kintre?nem akarom,hogy megfázzon,de túl sem akarom öltöztetni.és betakarjam még a babakocsiban?ti hogy csináljátok?
2011. ápr. 19. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ma (9 hónapos lesz pár nao múlva) egy hosszú ujjú bodyban és hosszú nagdárgban vittük el, rá egy tavaszi kiskabát, alulra cipőcske, fejére vászonsapi. Melege léett, levettem a kabátkát, és adtam a bodyra egy vékony pulcsit.
2011. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém majdnem 5 hónapos, egy body van rajta, egy rugi, adok rá egy kis pulcsit egy melegebb zoknit a rugira és indulás. Takarót is viszek, azzal betakarom. No meg sapka.
2011. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hosszúújjú body, pulcsi(tartalékba egy felső ha a pulcsi meleg lenne), nadrág,zokni, cipő, vékony sapi.Én így öltöztettem, és nem volt melege a pulcsiban.
2011. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!