Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen hintája?

Van valakinek ilyen hintája?

Figyelt kérdés
Az ABC Design Hinta Twister-re gondoltam (rugós hinta),hogy megveszem babám 1 éves szülinapjára.Elvileg 1 éves korig írják,de 12kg-t bír.Most 10 hónapos a kisfiam és még csak 8500g.Van valakinek ilyen hinta?Tetszik a babátoknak?Most a Brendonban kuponnal csak 10000Ft.
2009. márc. 4. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
szioka,mi a Fisher Price jumpert vettunk neki,5honapos koratol neha par percre beletesszuk(ugy irjak,ha megtartsa a fejet lehet)de alig tudjuk kihuzni belole,imadja.ez is 12kiloig van,az en babam mar 9kilo,mar 1evesen nem lessz jo neki.de a tied ha meg 1evessen is sulyilag norma akkor nyugottan vedd meg,en szerintem imadni fogja.az enyem igen;))
2009. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk van és imád benne rugózni.Most 9,5 hónapos a fiam és 10,5 kg.De szerintem attól függ,hogy meddig tudja használni,hogy mennyire erősen tudjátok felfogatni.Nálunk egy gerendához rögzítette a férjem,de ő is belekapaszkodott és elbírta.Egy dolog macerás a leengedése.Ahhoz elég nagy erő kell.Vagy csak a miénk selejt?Nem tudom.
2009. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Akkor veszünk neki,hagy rugózzon:)!
2009. márc. 4. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!