Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem hajlandó megenni egy...

Ha nem hajlandó megenni egy étkezéskor a szilárd ételt egy nagyobb (11 hónapos) baba, akkor adtok helyette neki mást, vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval adtok-e neki helyette anyatejet, tápszert, más ételt (amit biztos, hogy megeszik), vagy kivárjátok a következő étkezést, hogy éhesebb legyen és addig nem kap semmit?

Pici korában rögtön adtam mást, ha nem ette a szilárdat, de mostmár nagyon rafinált, várja, hogy ha nem eszik, úgyis megszoptatom, esetleg kap egy kis tápot mellé. Viszont a tejem már nem olyan sok, csak táppal nevelni meg nem akarom.


2009. márc. 4. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetem rá az enyémre azt,amit nem szeret.Nem akarom megutáltatni vele az evést.Volt olyan hét is amikor tápon és sav. tejkészítményen kívűl nem akart mást enni,de evett és kész.Nálunk ált. nincs evés közti nasizás stb..Ha válogat azt kapja,amit szeret,mert pár nap után ez elmúlik és utána sokkal több féle dolgot elfogad.
2009. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!