Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tejpépet adsz babádnak?

Milyen tejpépet adsz babádnak?

Figyelt kérdés
Most kaptam levelet, hogy lehet Milumil termékmintát kérni, jó ez a tejpép?? Vagy milyet adsz babádnak? Mikor adod neki?? Mi 6 hónaposak vagyunk, és éjszaka még felkel enni, kipróbálnám hátha ez laktatóbb lenne?
2011. ápr. 21. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én Milupa Milumil vaníliás HA rizspépet. Nem allergiás, a családba sincsen allergiás, de a doktornő azt tanácsolta, hogy 1 éves korig HA tápszert és tejpépet kapjon. Most 9,5 hós a kislányom.
2011. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én kértem ,megette imádta.Vettem neki, 2x ette rendesen, azóta nem akarja, amit nem értek.(mert először úgy ette, hogy szinte 2 kanállal kellett volna etetni).

Ez vaníliás tejberizs.Most kihagytam pár napot, és megpróbálom üvegből, mert eddig kanállal kapta.

A délutáni tápszer helyett ette.5-6 körül.

Rendelj nyugodtan, így kipróbálhatod, hogy ízlik-e neki, nem kell venned 1 dobozzal, és lehet nem is jön be neki.

És még egy dolog, ha nem levélben rendeled meg, amit küldtek, hanem a honlapjukról, akkor egy hűtőmágnest is küldenek ajándékba.

2011. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Milupa tej-illetve rízspépet adok neki. Imádja, míg a humanas pépek nem igazán jöttek be.

hol lehet mintát kérni?

2011. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 és fél hónapos, él-hal a tejpépekért. Mindegy, mi a márkája. Általában Milupa tejpépeket és tejberizspépeket veszünk. Abból minden fajtát kóstoltunk már (én is:)), ami a korának megfelelő. De volt már Hipp-es is és Nestlé-s is. Azok is jók. A kedvence a Milupa Csokis tejpép. Csak egyik-másik hígabb állagú, azt nem nagyon szeretem, abba teszek gyümölcsöt is, mert a fiam nagyon haspók és nem győzöm kanalazni neki.:)
2011. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11:32-nek: a napokban küldtek egy reklámkiadványt és abban volt egy levelezőlap, amit visszaküldve küldenek termékmintát.
2011. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én nem kaptam ilyet...gondolom nem regisztráltam? :(
2011. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom mindenféle tejpépet evett, Milupa mintával kezdtük :) Aztán én is csináltam neki kukoricadarából, vízzel, banánnal, tápszerrel, rizstejjel, stb.
2011. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyém csak a Milupa vaniliás tejpépet és a Milupa Milumil vaniliás rizspépet eszi meg!Az esti tápszerébe rakom 6 hónapos kora óta,azóta átalussza az éjszakákat(kopp-kopp!!!)
2011. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is 6 hós korától adtam. Milupa vaníliásat nagyon szerette meg a Hipp barackosát.11 hónapos korába elválasztotta magát, azóta tápszert kap este, és nem eszi meg a tejpépet semmikor. Mintákkal jó jársz, mert nekünk pl a csokisat kiköpte. Legalább meg tudod kóstoltatni vele. Ja, és nekem mindaddig felkelt éjjel egyszer amíg kapott cicit,tök mindegy mit adtam neki lefekvés előtt. Mióta nem cicizik azóta átalussza az éjjelt .
2011. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

kérdeztétek hol lehet mintát kérni

regisztrálni kell a milupa honlapjára és ott lehet kérni

viszonylag gyorsak is mert én 2 hét múlva kaptam meg

6 hós tápszerminta van+ a vaniliás rizspép

2011. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!