Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok hogyan készítitek 6...

Leírnátok hogyan készítitek 6 hónapos gyermeketeknek a főzeléket, gyümit?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyümiket csak simán összeturmixoltam.A főzelékeknél,megfőztem pl krumplit cukkínivel,répával,almával vagy sütőtököt almával,répával és kis lével összeturmixoltam.Vagy főztem húslevest kivettem belőle a répát,krumplit és húsleves levével turmixoltam össze.erre voltál kíváncsi?
2011. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző gyermekemnél a 6. hónapban kezdtem(!) hozzátáplálni, banánpéppel. Simán villával szétnyomkodtam és frissen adtam, almát apróra reszeltem, szintén frissen adtam, majd főtt krumplit enyhén ízesítve szétnyomkodva, pürésre adtam, konkrétan főzelékfélére nem emlékszem. Mindenesetre vettem egy-két üveges készételt, próbálkoztam. Illetve tejpépet, kekszeset, stracsatellásat stb.
2011. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!