Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok valamit a vedononek?...

Adtatok valamit a vedononek? Pénz, ajándék? Illik vagy szokás, vagy kell?

Figyelt kérdés
Két honapos a kislányom, most volt nálunk utoljára, most mar mi megyünk a rendelőbe. Nem adtunk neki semmit, nem éreztem szükséget, párom jegyezte meg hogy lehet várt volna valamit. Szerintetek?
2011. ápr. 22. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi nem adtunk semmit.Ez a munkája.Ne érezd magad rosszul miatta.
2011. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha sűrűn járt ki hozzátok, és rendes volt, akkor illett volna legalább egy bon-bonnal megköszönni.
2011. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én akkor adtam neki, amikor utoljára jött hozzánk - elköltözött a városból és új védőnőhöz kerültünk. Egy Bonbont kapott meg a lányom fényképét
2011. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 nittababy ***** válasza:
mi adtunk neki bonbont már voltam nála sokszor és idáig háromszor vagy talán négyszer adtunk neki de rendes kedves aranyos megérdemli ha a tiéd is az adj neki!
2011. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem adtam neki semmit,de amikor nálunk volt természetesen megkínáltam üdítővel,kávéval.
2011. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mi a fenének neki bármi? Ha kedves és jó tanácsokat adott, akkor az jó, ez a munkája, de az enyémnek max egy fenéken billentést adnék:)
2011. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy nem adok, mert ez a dolga, persze üdítővel megkinaltam, azért bunkó nem vagyok. De a terhességek alatt nem sokat találkoztunk, a babahoz most jött rendszeresen, mar néha tulsokk is volt, és amúgy különösebben nem szerettem, mert csak sablon szövegeket nyomott allandoan konkrét kérdéseimre sosem kaptam választ igy nem sok hasznát láttam, csak igy a vége fele mar olyan volt tényleg mint aki var valamire és mivel jó módú környéken lakunk, és sok baba született most itt gondolom másoktól kapott ezt azt és mar várta tőlünk mikor... De hat... Én nem éreztem hogy kene, de most zavar a dolog, azért megsérteni se szeretnem mert meg jó idejig foglalkozik a lányommal...
2011. ápr. 22. 11:56
 8/14 A kérdező kommentje:
És aki adott valamit, mit? Pénzt semmiképp nem szeretnek.(nem szeretem az ilyen lefizetos vagy hálapénz dolgot)
2011. ápr. 22. 11:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem adok neki köszönetként semmit. Viszont a multkor pont nőnapon mentünk hozzá, vittünk neki a kisfiam nevében egy kiscserepes virágot. Ha jön, persze hogy megkínálom inni, vagy ropogtatni valóval, ha van épp itton, de semmi több.
2011. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem adtam eddig se és nem is fogok,de ha már adni akarsz valamit,akkor inkább bonbon vagy virág...pénz az gázos sztem
2011. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!