Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves anyukák. Amikor megszül...

Kedves anyukák. Amikor megszületett a babátok a párotok vett valami ajándékot nektek? Vagy ilyenkor szokás venni valamit, ha mást nem is egy csokor virágot? Ilyen nagy eseményre mi lenne a legideálisabb ajándék?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem vett semmit, mondjuk eszembe se jutott, hogy kellene. :) Az oké, hogy én szültem, de ő is benne volt az összehozásban, és ugyanúgy szülő lett, mint én.
2011. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
barátnőm gyönyörű rózsacsokrot kapott a férjétől :)
2011. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Nekem vett egy új telefont a férjem,amivel nagyon jó minőségű képeket lehet csinálni!

Azt mondta azért kapom,mert ügyesen szültem:)!

Egyébként tudja,hogy nem szeretem a meglepetéseket,ajándékokat,mert senki nem ismeri eléggé az ízlésemet.

2011. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

:D

épp tegnap ment a Jim szerint a világ, abban volt olyan, hogy "toló ajándék" :D

2011. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem illene. Konkrét ajándékot ugyan nem, de brutál figyelmet és törődést kaptam az első napokban (és szükség is volt rá, mert nehéz kezdet volt plusz én is lábadoztam császárból.) Mindig hozott nekem csokit, meg sokat szeretgetett, nagyon sokat segített átlendülni az éjszakázásokon, kimerültségen.
2011. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
toló ajándék, hát ez nagyon jól hangzik :)
2011. jún. 26. 20:36
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Amikor megszültem otthon rend várt, és fel volt minden díszitve virágokkal és az volt írva ki a plakátra Világ legszebb anyukája:)) Amit saját kezűleg gyártott..:))27N
2011. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Nővérem a férjétől arany karkötőt kapott, a baba nevének a betűiből van összefűzve. Ugyanez volt az ajándék a második gyerkőc megszületésekor is. A két karperec egymásba kapcsolható, szerintem nagyon szép ajándék. A sógorom saját ötlete volt, hogy vesz valamit.
2011. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy ketten hoztuk össze a dolgot, de mégis csak a nő viszi végig a 9 hónapot, a szülésnél ő érez fájdalmat nem a férfi. Annyit szerintem az összes anyuka megérdemel, hogy kapjon egy kis apróságot.
2011. jún. 26. 20:45
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Én még nem szültem, így a szüleimről tudok beszélni csak. Édesapám soha nem volt nagy ajándékvásárolós, de amikor mi születtünk, akkor mindig kapott valamit édesanyám. A bátyám születésekor egy festményt és egy karkötőt, az én születésemkor is egy festményt és egy nyakláncot, a húgom születésénél pedig megkapta a köves jegygyűrűjét. (Nem vicc, édesapám ugyanis nem térdelősen köves gyűrűvel kérte meg édesanyám kezét, csak egyszerűen megkérte, hogy menjenek el, vegyenek karikagyűrűt, így a húgom születésekor, 23 év házasság után, "eljegyezte" édesapám édesanyámat.)
2011. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!