Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Észrevettem,hogy a kisfiam...

Észrevettem,hogy a kisfiam kukacának a vége nagyon piros és fájdalmas neki,ha fel szeretném húzni a bőrt. Hagyjam neki és vigyem orvoshoz vagy kamillázzam vagy mit javasoltok? Kisfiús anyukák mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma még gyerekorvos sincs,hogy megkérdezzem.
2009. márc. 5. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőt se tudod megkérdezni? Próbáld ki holnapig a kamillát vagy valami gyulladáscsökkentő krémmel kend be addig.
2009. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kamillázd! Én sminklemosó-korongot áztattam a langyosra hűlt kamillateába, és rajtahagytam 5 percig. Aztán kicseréltem a vattát és újra. Ezt 1 teljes napig csináltam óránként, közben nem húztam vissza a bőrt (meg amúgy sem), és másnapra elmúlt. Annyi a különbség, hogy neki nem fájt. Úgyhogy ha 24 óra elteltével még piros és/vagy fáj neki, mutasd meg a gyerekorvosnak.
2009. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen lássa orvos. Nem tudom, hogy mikor szoktad, de én úgy tudom, hogy kizárólag fürdés közben szabad húzogatni a bőrt, mert szárazon sokkal sérülékenyebb.
2009. márc. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad huzogatni a bőrt,mutatsd meg orvosnak,ha ő úgy gondolja,majd felhúzza,de semmiképp ne nyúljatok a fütyihez.Már máshol is leírtam,olyan mikrosérülést okozhattok,ami nem látszik,nem fájdalmas,de a későbbiekben tényleges fitymaszükületet okoz.
2009. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak fürdéskor szoktuk, de ahogy észrevettem ma, hogy piros, gondoltam kamillával átmosom neki, hogy lássam baj van-e.Lehet attól, hogy betegek voltunk, hasmenéses hányásos vírus, és a széklettől, mármint, hogy az baktériumokat tartalmazott?!Vagy ez hülyeség!
2009. márc. 5. 10:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekünk már 5 hónaposan felhúzták a kukacát
2009. márc. 5. 10:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki Betadine krémet mondott,mert nekünk is piros volt a kukac vége!Az szépen helyrehozta.De azért kérdezz meg szakembert inkább!
2009. márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség,simán lehet tőle!A doki mjad megmondja,addig is jó ötlet a kamilla.
2009. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!