Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szandál vagy nyitott cipő? Ti...

Szandál vagy nyitott cipő? Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 hónapos, még nem jár. Nem tudom mit vegyek neki szandált vagy inkább egy nyitott cipőcskét. A boltban "első lépés" cipőcskét ajánlottak mivel még nem tud menni. Nem lesz melege a lábának nyáron cipőben?
2011. ápr. 23. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tud még járni, akkor minél nyitottabbat vegyél, szerintem. Ha majd "használja" is a cipőt, majd ráérsz venni "normálisat" is. Bár babakocsiban nagy melegben mezítláb is el lesz. Mi tavaly nyáron szinte ki sem tudtunk mozdulni, annyira nem bírta a kisfiam a meleget. Én vagy zoknit adtam rá, vagy mezítláb volt, igaz kb. fél éves volt tavaly nyáron.
2011. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha elkezd járni nem jó a szandál mert sokat fog esni, motorozni, nagyon sebesek lehetnek a lábujjai, nem jó az kicsiknek. inkább oldalt nyitott cipőt vennék és babakocsiban nem adnám rá ahogy az első írta :)
2011. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szandált vegyél, abban ugyanúgy megtanul járni, az is tartja a lábát rendesen.Siesta vagy Asso márkát javaslom.Nagyon jók.
2011. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyárra szandált vegyél. Az én kisfiam is akkor tanult meg járni, és szandált vettem neki, Siestát. Amíg nem ment addig meg egy olcsóbb cipő volt rajta
2011. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!