Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipő kérdés? Többi lenn.

Cipő kérdés? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Mit kell lemérni pontosan cipővásárlás elött.A baba talphosszát?Ajándékba szeretném venni ezért kérdezem.Most kezd lépegetni és interneten szeretnék neki venni siesta cipőt vagy szandált.Tegnap titokban lemértem a kocsicipőjének a külső talphosszát az 12cm volt.Akkor most hányas cipőt vegyek neki?
2011. okt. 17. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a biztos ha rákérdezel a szülőre hogy hányas cipő kell a gyereknek, és hogy van e valami amire oda kell figyelni a vásárlásnál. Gondolok itt arra , mint pl. az én kislányomnak nagyon magas a lábfeje, és igazi tortúra neki cipőt venni.
2011. okt. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ajándékba szeretném venni ezért nem akarok rákérdezni a méretre azt kipuhatoltam, hogy nincs magas lábfeje.
2011. okt. 17. 06:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha most kezd lépegetni,akkor még nem kell neki cipő. SA lakásban különben sem kell,mert cipőben nem tud megtanulni járni.
2011. okt. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt egy oldal, ahol leírják hogyan kell méretet választani.


[link]


Bár ha még csak most lépeget a baba, nem adnék rá merev talpú lábbelit, mert a kis talpainak, ujjainak fejlődni kell. Puha talpú bőr bébi cipőket is lehet kapni, az sem olcsó. (Liliputi, stb.)

2011. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt egy másik kérdésben ezt találtam puhatalpú cipőkre:


[link]

2011. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hgogy az ajándék cipő jó ötlet,én pl nem örülnék neki.Nem szabad cipőt venni a gyerek nélkül,mert nem tudhatod,hogy milyen kell rá.Többféle szélességű van,van hogy nyomja egy varrás,nem fére bele a lába x cipőbe,anyuka nem szereti a harántemelőset vagy fordítva,és ráadásul márka függő is,hogy melyik mekkora.Ha mindenképpen meglepit szeretnél,menjetek el együtt mászkálni,és dobd fel a témát,hogy mi lenne,ha most bemennétek egy cipőboltba és vennétek egy cipőt a babának.Ha pedig most kezd lépegetni,nem is nagyon kéne még rá cipőt adni.Ha pedig vesztek egyet közösen,abba gondolj bele,hogy 10 ezer forint egy cipő,és egy hónap múlva már lehet csizma kell.Szerintem várjatok még,és majd inkább egy csizmát vegyetek később.
2011. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!