Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babatok atpisil reggelre?...

A babatok atpisil reggelre? En kitalaltam a megoldast. Reggelre szaraz maradt minden. Letezik az a pelenkebugyi amit furdeshez strandra kell raadni a picikre hogy ne kakaljanak a vizhe.

Figyelt kérdés
Hat en ezt huzom ra ejszakara a pelus tetejere! Es juhejjj! Ma reggelre szaraz maradt az agyikoja es a tipegoje is! 16 honapos. Remelem segitettem!
2011. ápr. 24. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést elmentem magamnak. Köszi.
2011. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Koszi,kipróbálom én is,szintén átázik kisfiam minden éjszaka,egyidős a tiéddel.

Már pelenkát is váltottunk pamperst liberora,de az sem jobb.

2011. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy delutantol kevesebb folyadekot kellene adnunk?mar azon gondolkodtam hogy, hogy lesz majd szobatiszta ha ennyit pisil ejjel?te mikor fogod kezdni a biliztetest?
2011. ápr. 24. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:

A tiz huszonhatos vagyok.Bocsi,de rossz a billentyűzet felső sora.

Hát az én fiam december tizenőtődikei,úgy tervezem,hogy toltse be a két évet,és utánna tavasszal,ahogy kijon a jó idő.

Van már egy nagy fiam is,ő január harmadikai ,nála is tavasszal kezdtem,mikor betoltotte a két évet,két hét alatt sikerült nappalra.

Amugy az én kisfiam,addig iszik,amig van az üvegben,pohárban,igy nem toltok neki,túl sokat,mert megissza,ha három dl is.

Ja és ő iszik éjszaka is,elég rossz alvó.

2011. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:) enyém is ennyi idős, nekünk egyenlőre elég ha közbetlenül elalvás előtt egy számmal nagyobb pamperst adok rá.

de ha már így csinálod lehet kipróbálhatnád, úgy tudom van egy olyan bugyi amit a tetra pelusra kell húzni. az nem eldobható és nem is engedi át a nedvességet mint az úszópelus :) mi nem használtuk a nevét se tudom de talán egy próbát megér

2011. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt hiszem tudom mire gondolsz. regen a vaszonpelusokhoz hasznaltak,ugye? az enyem dec.26-i . jo lesz nekem is tavasszal kezdeni.
2011. ápr. 24. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:

igen, az! tesz-veszen láttam használtam, pár száz forint volt :)


enyém 5.-ei :)

én idén nyáron megpróbálom, hátha. de túl nagy reményt nem fűzök hozzá, enyém nem mutatja pici jelét se, hogy érdekelné a dolog :( kakinál nem hogy nem szól, még hisztizik is mikor tisztába teszem :( pisilni bilibe egyáltalán nem hajlandó véletlenül se, viszont a fürdőkád oldalát imádja lepisilni :D azért egy próbát megér :)

2011. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajna az enyemet se zsenirozza a kaka! nem emlekeztek veletlenul a Haggis bugyis pelenkara? nem latom mostanaba sehol! ugyais kesz csatat kell vivni vele hogy pelenkat csereljek , ujaban allva szoktam mert ugy sir mint akit nyuznak ha fekve akarom kicserelni. azelott ha adtam a kezebe valamit megcsak sikerult nagynehezen de mostanaban!!! huhhh!!!
2011. ápr. 24. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!