Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kitaláltam hogy lehet a...

Hajosmitya kérdése:

Kitaláltam hogy lehet a gravitáciot munkára fogni. Elég áramot elő tudok állitani. Kezdhetek ezzel valamit? Ugyanis nem hiszem h én találtam volna fel, olyan egyszerü volt. Mi a következő lépés h nekem is, és másnak is hasznos legyen?

Figyelt kérdés
Örülnék ha hozzájárulhatnék a kizsákmányolás megszüntetéséhez,vagy legalább csökkenteni a szolgáltatói függöséget,és h ne tartson senki álszentnek,hasznot is szeretnék belöle.Várom a véleményt!
2011. okt. 16. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Perpetuum mobile?
2011. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dellfil ***** válasza:
23%

Dobról letekeredő kötél végén súly generátort forgat... hehehe...

Fogadjunk, hogy ez az alap.

Kis kút, kerekes kút van az udvarunkban...stb...

Oszt' micsinyálsz, ha megtelik az a fránya kút? :DDD


dellfil

2011. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha te ezt föltaláltad akkor rövid úton te lehet a világ leggazdagabb embere + befigyelhet egy fizikai Nóbel-díj is.
2011. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az hogy én lehetnék a világ leg gazdagabb embere,jol hangzik,csak tudnám hogyan tovább.A szerkezet megvan,MŰKÖDIK is.Aztán?
2011. okt. 16. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor szabadalmi hivatalba be, levédeni, utána bemutatni a sajtónak és tadamm.


Ha jófej vagy akkor energia nagyhatalommá változtatod Magyarországot és akkor én megszavazlak még elnöknek is!


Sajnos erősen kétlem, hogy működik is a dolog...

2011. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kössz a tanácsot,utána járok.Magyarországot megtenni energia nagyhatalommá már nekem is eszembe jutot,és elég jó fej vagyok hozzá!Ezzel az a probléma h az ország vezetői nem kérnek abból amiből nekik nincs közvetlen hasznuk.A szolgáltatók még inkább tömnék az illetékesek zsebét,csak nehogy kevesebb legyen a bevétel.Nem igy gondolod?
2011. okt. 16. 20:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis ha tényleg lenne egy ilyen kifogyhatatlan energia forrásunk (ami nem lesz sajnos, mert lehetetlen), akkor abból PISZKOSUL gazdag lenne az ország. Nem annyira, amit most elképzelsz, hanem százszor annyira. Abból annyit lophatnának a politikusaink, amennyi jólesik nekik és még ezután is maradna lóvé arra, hogy márvánnyal legyen kirakva a legutolsó cigányputrihoz vezető járda is.
2011. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudod,baromi nehéz elképzelni h egy ilyen egyszerű szerkezet ilyen nagy hatással lehet bár mire,de örülnék neki.Kulcson van 1 magán kézbe lévő szélerőmű,és el sem hiszed milyen hihetetlen apszurd akadályokat görditettek a tulaj elé,pedig mindenki számára előnyös ajánlattal állt elő!Kivéve 1 szűk csoportot.Ezen kivül számtalan jó találmány került a süllyesztőbe!Azt viszont tudom,h csak a végső esetben vinném külföldre.Én szeretek Magyarnak lenni bár mennyire is kezd kiábránditóvá válni.Minden hiradó után felforr a vérem!
2011. okt. 17. 12:00
 9/11 anonim ***** válasza:
No, eltelt pár év - sikerült a találmányod? :)
2013. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ja, jó lenne tudni, mert mingyá épül Paks 2!
2018. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!