Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsin használjátok a...

Babakocsin használjátok a szúnyoghálót?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Itthon, amikor a teraszon alszik benne vagy az udvaron. Van néhány gyümölcsfánk, amik virágoznak, jönnek ám a méhecskék(is).
2011. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, használjuk.

Akkor is ha sétálni megyünk, vagy ha a kertben alszik. Felénk is szinte minden kertben van gyümölcsfa, virágoskert, muszáj használni.

2011. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most vettem, gondolom, hogy nyáron estefelé mikor jönnek a szúnyogok, biztos fogjuk használni...
2011. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kertben alvásnál használjuk. Nagyon praktikus darab. :-)
2011. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, hasznos.
2011. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs is ilyenünk, de szúnyogunk sincs. Budapest, panelházak, néha erre jön egy kóbor szúnyog....
2011. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, főleg a kertben alváshoz, és nemcsak a szúnyogok miatt kell az a szúnyogháló:)) Van bőven, ami megcsípheti.
2011. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mikor kicsi volt, és sokat aludt a babakocsiban, akkor sokat használtuk. De ha ébren volt, akkor nem viselte el a kocsin. De ez a mai napig így van, az esővédőt sem bírja, üvölt alatta...

Nem is inkább a szúnyog ellen védtem vele, mert azok nappal nem igazán aktívak, hanem a darázs, mindenféle bogár ellen.

2011. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!