Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártok/jártatok baba-mama...

Jártok/jártatok baba-mama tornára? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
7 hetes lányommal szeretnék menni Pesten.
2011. ápr. 25. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Járunk, nagyon nagyon jó, csak ajánlani tudom. Az elején a Pici nyűglődhet kicsit, de akkor megszoptatod torna alatt és kész. Mi 8 hetesen voltunk először, aztán 1 hónap kimaradt, de azóta folyamatosan járunk. A héten lesz 6 hónapos a Picinyem. Talán az első 2 alkalom volt nyünyüsebb, aztán megszokta és mostmár imádja. A végére mindig kidől, már a babakocsiban elalszik, ahogy megyünk le a lifttel:o) Csak ajánlani tudom! Merre laktok?
2011. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de jó:)

IV. kerületben lakunk, itt 2 helyen is találtam.

2011. ápr. 25. 20:11
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy fogadja majd.

Ezen aggódom amit írtál, hogy ha ott éhes vagy nyűgös akkor mi a teendő. De gondolom ez megszokott :)

2011. ápr. 25. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok! Ne aggódj, teljesen megszokott, ha egy baba sír vagy nyűglődik picit. Egyáltalán nem zavar senkit! Ha a IV.ben laksz, biztos nézted az Oxygen Wellnesst. Na az a befutó. Mi is az Oxygenbe járunk, csak nem a IV., hanem a XIII. kerületibe. Mindkettőben ugyanaz az edző. Egyszerűen szuper a csaj. Én hozzá jártam kismama jógára és tornára is. Egy alkalom 2000Ft, de ha 10 alkalmas bérletet veszel, akkor 1300Ft/alkalom. A körülmények szuperek, a tornaterem tiszta. Szerintem próbáld ki mielőbb. Ne várj sokat, mert az edző babát vár, így szeptember elejéig lesznek órák, utána 6 hetet kihagy és folytatja tovább!
2011. ápr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, megnéztem ma a Fitt Formát, de ott nincs, akkor megyünk az Oxigénbe!

A héten el is megyünk, tök jó, hogy írtad! Köszönöm!

2011. ápr. 26. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg kérlek, hogy hogy tetszett! Ha nincs nagyon messze, gyere át a XIII-ba és akkor tornázhatunk együtt:o)
2011. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!