Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Levehetem pár órára a kengyelt...

Levehetem pár órára a kengyelt a babámról?

Figyelt kérdés
5hétig kell hordania egész nap,a csípője miatt.viszont így alig marad ruha amit ráadhatok.rugik kizárva.mennénk húsvétozni a családhoz,de így semmi csinit nemtudok ráadni.10 hetes a baba
2011. ápr. 25. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pár órán nem fog mulni hogy megoldódik-e a csipőproblémája. Nyugodtan vedd le:)

s jó husvétolást:)

2011. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát azon a fél napon most nagyon nem fog múlni, de ezután azért jó lenne ha tényleg szigorúan betartanátok a 0-24 előírást.

Jó húsvétozást!

2011. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

most a gyereked egészsége a fontosabb vagy a külseje?

Én nem venném le csak azért, hogy csinos legyen a családi húsvéton. Nyilván nem viccből kell hordania és nyilván nem véletlen, hogy egész nap.

Komolyabb indokért esetleg megfontolnám, de ilyen semmiségért, fel sem merülne bennem.

2011. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végülis nem vettem le,így kevesebb az aggódás:) azért minden nap fél órára lekerül róla,fürdetéskor.
2011. ápr. 25. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!