Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korukig kell kis...

Mennyi idős korukig kell kis sapka a babákra? Nagyon-nagyon meleg van, és ha nem éri a nap a babakocsiban, akkor levehetem róla? Szegénykének nagyon melege van. (Ha kiveszem, akkor természetesen adok rá nap, szél miatt)

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
A védőnőmet kérdeztem, az én babám 3 hónapos, ő azt mondta még egy-két hónapig mindenképp a kutacs miatt adjak rá vékony sapkát.
2010. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a babakocsiba le szoktam venni róla, mert beizzad a feje, ott úgy ios védve van a széltől i, naptól is, viszont a mleg nagyon megreked ott.
2010. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Enyém 15 hós, minden(még a kötőst is) leszed a fejérő ma napernyővel mentünk délelőtt.
2010. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15 hónapos a lányom, utálja a sapkákat kalapokat, mindent leveszed a fejéről! Rengeteg sapit elhagytunk már így, útközben leveszi eldobja, s ha nem veszem észre annyi neki, sokszor mentem már vissza hátha meglesz, de gondolom valaki mindig felveszi s elviszi. Most már rá se adom mert egyből veszi le!
2010. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

utolsónak: egy cipőben járunk:-))))

Nem tudom nyáron mi lesz.

Tegnap a kis Dunánál voltunk a családi nyaralóban egész nap vizeztem a fejét, szerncsére egész nap pancsolt.

Vízparton még okés, de az utcán mit fogok csinálni?

2010. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat lehet most megkoveztek de az enyemnek mar tobb mint egy honapja nincs a fejen sapka. A babakocsiban vedve van a naptol, ha meg kiveszem akkor kalapot adok ra. 4 honapos lesz penteken.
2010. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kövezlek meg, sapkát már régóta nem adok rá, hanem nap elleni védelm miatt szeretnék most már a fejére tenni valami, de mindent leszed, letép a fejéről

utolsó

2010. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a kocsiban nem adok rá, nem éri nap, szél

de ha kiveszem, akkor igen, kis kalapot, nyárit, napellenzőset húzok a fejére

4 hónapos az én babám is

2010. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a régi gyerekdoki és a védőnő is azt mondta (akik nem ismerik egymást, más kerület), hogy a babákra mindig kell sapka, úgyhogy én mindig adok rá. Most a nagy melegben nagyon vékony, fehér vászon kendőféleség van rajta, ami napellenzős és tarkóvédős. Nem izzadt meg alatta a buksija.
2010. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is éri a nap, a szél még igen, és a babák füle még nagyon érzékeny a huzatra, úgyhogy én még az 1 éves lányomra mindig adok, kivéve, ha teljesen szélcsend van és árnyékban vagyunk.
2010. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!