Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél kanállal vagy több, vagy...

Fél kanállal vagy több, vagy kevesebb tápszert tettem a vízbe. Öntsem ki, vagy nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz egyik verzió miatt sem.
2011. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most többet vagy kevesebbet tettél bele? :)


De nem lesz semmi baja, hiszen nem rendszeresen adod neki így.

2011. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem tudom, mert beszélt hozzám a Férjem, és elszámoltam magam, nem tudom,hogy 3 vagy rendesen 4 kanállal tettem bele, így raktam hozzá még egy felet. Ezért nem tudom,hogy fél kanállal több lett, vagy kevesebb. :)
2011. ápr. 25. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
már én is jártam így.... :) ne aggódj, nyugodtan add oda ababának.
2011. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is voltam így... odaadtam ,semmi baja nem lett :) de nekem a fáradtságtól is előfordul, h újra kell játszani a tápi készítést ,éjfélkor kap csak.
2011. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz egyszeri alkalomtól.ha rendszeresen kevesebbet adsz,akkor alultáplált lehet,ha többet,akkor folyadékhiányos.legalábbis ezt olvastam.de egyszeri alkalomtól semmi baj
2011. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja,én is ezt olvastam. Rajta van a dobozon. De napi 2x kap csak tápszert. Mármint csak éjjel. köszönöm a válaszokat
2011. ápr. 26. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!