Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a minimum tejcsimennyis...

Mennyi a minimum tejcsimennyiség egy két hónapos babánál egy etetésre nézve?

Figyelt kérdés
Elkezdett apadni ill csökkenni a tejem , és az eddigi min 100 max 180 mili helyett min 20 max 130 miliket eszik de most két ciciből. És félek, hogy ez nagyon kevés, mert pl ma 90 és 50 milike volt, amit mértem is.
2009. márc. 6. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Két hónapos babánál ne mérd mennyit eszik, csak idegesíted magad vele. Gondolom már ismered annyira a jelzéseit, hogy rájössz mikor éhes még. Lehet hogy csak szomjas és akkor 20at iszik.
2009. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad méregetni szerintem sem. Nálunk is kint volt egy mérleg, mikor a babám egy hetes volt, nálunk volt pár napig, én csak minden másnap mértem meg, az esti fürdés előtt. Az én kisfiam 11 hetes, fogalmam sincs, hogy mennyit eszik. Csak anyatejes, teát, vizet nem kap. Cumisüvegből nem iszik, tehát végképp nem mérhető, hogy mennyit evett, csak ha mérlegre tenném. 2 hetente méri a védőnő, és amíg hízik, nincs gond.
2009. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
töbször tedd cicire ha alszik és nem tudnád cicire rakni szinte óránként fejegesd ninimum 1-2 hétig így talán nem fog apadni és ha kevés potold tápsz.-rel én is így csináltam . még van tejcsim igaz soha nem volt rengeteg most 4 hó napos a babám
2009. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!