Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebből lesz a fogacska? Nemtudo...

Ebből lesz a fogacska? Nemtudom eldönteni segiítenétek?

Figyelt kérdés
Kisfiam vasárnap lesz 6hónapos. Ma vettem észre hogy ínyén két fehér pötty van. Alúl ott ahol az első fogacskának kell kibújnia. De az alsó kettő nem egyszerre jön majd neki? Mert csak az eggyik helye olyan neki és ott piros is az ínye. Nyála nem folyik de iszonyatosan rág mindent ami a kezébe kerül. Éjszaka is nyugtalanul alszik. Első babám azért vagyok ennyire tapasztalatlan. Mindenhol azt olvastam, hogy elősször duzadt aztán lesz egy fehér csík és jön a fogacska. Érdesnek nem érdes.
2011. ápr. 28. 16:14
 1/3 Adnil25 ***** válasza:
Szia. Ez lehet a fogacskája igen. Minden babánál más hogy melyik foga jön ki először. Nálunk is így volt. Kijött először csak az egyik alsó foga, aztán 2 nap múlva a mellette lévő, pedig semmi előjele nem volt.
2011. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak sem volt duzzadt,egyszeruen fehéredett neki.azért nem érzed még érdesnek,mert még nem nyomta át az ínyét.és nem torvényszeru,hogy egyserre jojjon a ketto,az fiamnak is eloszor az egyik alsó jott,utána a 2 felso egyszerre és utána jott a másik alsó,és aztán sorban a tobbi.Nem muszály hogy nyálazzon,de ha sokat akarna rágcsálni az is arra utal.Lehet venni mindenféle gumis akármiket,amiben víz van,hutobe kell tenni,és azt rágcsáltatni vele,lehuti az ínyt.Fiam imádta,és az orvosom is ajánlotta,de persze ez gyerektol fugg,mert a keresztfiam nem szerette azokat rágni,hanem a keze volt állandóan a szájában.úgyhogy semmi gond,lassan elobukkannak a kis fogak.
2011. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia igen azok a fogak lesznek,nálunk is igy volt.Csak elég hamar kijött neki pont 3 honapos volt.
2011. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!