Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet is ugyanúgy kóstoltat...

Tejpépet is ugyanúgy kóstoltatjátok, mint a zöldségeket, gyümölcsöket?

Figyelt kérdés
Délelőtt adtam a babámnak, nagyon ízlett neki. Este 6 körül szeretnék neki adni(próba szerencse hátha jobban aludna este). Ha allergiás lenne, akkor azt már látnám??Vagy ezt is kóstoltassam délelőttönként és ha 3 nap után sincs baj, akkor adhatom neki este??
2011. ápr. 29. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Ha eszik még tápszert, vagy tejet, akkor a tejpépet nem kell külön kóstoltani, :) Az is tej alapú.


Én amúgy néha úgy csináltam a lányomnak, hogy fél adag tejpép + lereszeltem egy almát, és összekevertem. Almás tejpép :) Néha banánnal, barackkal, joghurttal kevertem.

2011. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5,5 hónapos. Ezen kívül eszik már almát, banánt, sütötököt, burgonyát, sárgarépát, meggyet.
2011. ápr. 29. 15:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és persze kap anyatejcsit:):)
2011. ápr. 29. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki annyit, amennyit szeretne. Nem lesz tőle semmi baja.
2011. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem igényel több napos kóstoltatást, egye a korának/igényének megfelelő mennyiséget...
2011. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig más tejterméket nem kapott és csak anyatejes, szerintem akkor kóstoltasd fokozatosan. Ha tápszert is kapott vagy más tejeset, akkor nem kell.
2011. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!