Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátoknak hogyan...

7 hónapos babátoknak hogyan készítitek el az ebédjét otthon?

Figyelt kérdés
És miket adtok már neki?
2011. ápr. 29. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Megfőzöm,kevés főzővízzel összeturmixolom,és kevés csirkehusit teszek bele.Cukkinit,brokkolit,céklát,paradicsomot,répát,padlizsánt,sütőtököt,krumplit,zöldborsót szokott kapni.
2011. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy az előttem szóló is. Kockázom, megfőzöm, turmixolom a főzőlével. Zöldségek, amiket eszik: krumpli, sütőtök, sárgarépa, fehérrépa, zeller, zöldborsó, zöldbab, brokkoli, csirkehús, pulykahús, csirkemáj, cukkini, padlizsán. Ezen kívül még teszek bele olykor vöröshagymát, de azt csak az íze miatt, azt nem adom még neki oda. Reszelt sajtot és főtt tojássárgáját is evett már, ill. csináltam neki "spagettit" is. Utóbbit úgy, hogy amikor a hagyományos csirkepörköltbe még nem tettem sót (tehát hús, hagyma, olaj és pirospaprika volt benne), de már megfőtt, szedtem ki husit, egy kis szaftot és főztem hozzá tojás nélküli durumtésztát. Összeturmixoltam. Azt is imádta.

7 hós kisfiú anyukája

2011. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!