Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaphatok véleményt erröl a...

Kaphatok véleményt erröl a kocsiról?

Figyelt kérdés

ikerbabakocsit rendeltünk a netröl de nem tudom jol döntöttünk vagy sem.

Erről a kocsiról lenne szó: [link]

Aki tud irjon nekem véleményt!


2011. ápr. 29. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Megnézted, kipróbáltad személyesen a babakocsit?

Nekünk hasonló volt, (nem iker), de nagyon utáltam! Dög nehéz, irányíthatatlan. A tolókart átfordítva nem lehetett tolni a kocsit. :-(

Ne haragudj, de szerintem ez nem jó választás volt. A kereke sem bolygó, szerintem ez is negatívum.

De remélem, hogy tévedek és nektek beválik a kocsi, nem lesz vele baj! Kívánom a legjobbakat!

2011. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy,dögnehéz és irányíthatatlan:((((!Ha utánvéttel megy ne vedd át!Akkor visszaküldik!
2011. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jajjjj elküldtem véletlenül:szóval én nem bírtam vele...

és egy ilyet vettem helyette


[link]

2011. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekünk bejött mikor kiprobáltuk de mivel kb.:1 percünk volt rá nem tudtam eldönteni valoban jo e.

Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 29. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
keress rá mert nincs időm sajna belinkelni szóval nekünk bertoni twin babakocsink van padlizsánszínű és teljesen megvagyok vele elégedve sőt nem is drága:)
2011. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!