Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanátók véleményt erről a...

Mondanátók véleményt erről a babakocsiról? Minedn érdek könnyü stb.

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 11:33
 1/8 A kérdező kommentje:
2011. aug. 24. 11:33
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagy ez: [link]
2011. aug. 24. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló van, mint a Pierre Cardin, amikor vásárlás előtt álltunk mi is nézegettük ezeket. Nekem tetszettek, jól irányíthatók, átfordíthatók, a tolókar egyben van én ezt szeretem (és ennek is állítható a magassága). Nekem bevált hogy van külön mózes és van külön sportrész. Nagy a csomagtartója is. Kerekei bolygósíthatók, amitől szintén jobban irányítható. Szóval nekem az ilyesféle kocsik bejönnek. Végül mi Baby Point V3-at vettünk, ami szinte tök ugyanilyen csak szerintem picit erősebb és olcsóbb is. De amúgy a PC is nagyon jó.

Az Espiro sem tűnik sokkal másabbnak, de azt nem ismerem.

2011. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj,hogy ezt írom, de a hajam égnek áll mikor látok egy csepp babát hordozós babakocsiban összenyomorítva. Szerintem egy mélykocsiban százszor jobban eltud helyezkedni, kényelmesebb neki, főleg ebben a melegben nem izzad össze a hordozóval. Egy pár Anyukát megkérdeztem, hogy miért hasonló kocsit vettek a kicsinek. Nem kötekedésből vagy azért mert kiakartam oktatni őket, hanem azért, mert valóban érdekelt, hogy miért pont az a kocsi "fogta" meg őket. Sokszor azt a válasz kaptam, hogy jobb a babájának, mert olyan mintha mellettük lenne, mert mindenhol közrefogja a babát. Na ha valóban ezért szeretnéd Te is akkor, azt mondhatom, hogy a mélykocsiban is körbe lehet tekerni a Manókat.


Kérdésedre válaszolva, Nekem a második jobban tetszik, de csak a fenti jobb oldali kép szerint!


Nem akartalak megbántani, csak leírtam a véleményem! :D

2011. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem bántotál meg,mert igazából nem is fogjuk használni a hordozaot csak a mozest,mert téli baba lesz:)
2011. aug. 24. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél is van mózes, de a második válaszolóval abban egyetértek, hogy az autós hordozót amúgy mi sem használtuk a babakocsin, mert abban én sem tologatnám órákig.
2011. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és ha tudtok ajánlani valami jó és türhetö áru babakocsit megköszönöm,de fontos hogy könnyü legyen,és nagy a csomagtaroja.
2011. aug. 24. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
nekünk ilyen pc van.Minden jó vele,irányítható,könnyű,stb,De én az anyaga miatt nem venném még egyszer.Az autós hordozóba egy pillanat alatt beleizzad a gyerek,és a sportrésznek is olyan anyaga van,már előre félek tőle,bár még nem használjuk.Az espiro-t mi is nézegettük,de igazából nem tudom milyen.
2011. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!