Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hónapos kislányom tegnap...

8,5 hónapos kislányom tegnap este beütötte elöl a fejét, azóta azon aggódom, hogy nincs e valami baja, vigyem e orvoshoz? Szerintetek mit tegyek, mit figyeljek?

Figyelt kérdés
Hasalt a laminált padlón, kicsúszott a keze és beütötte elöl a fejét, elég nagyot koppant. Azonnal elkezdett nagyon sírni, kb. 3-4 perc után megnyugodott. Ma kicsit nyűgösebb volt, de lehet azért, mert jön a foga. De egyébként játszott, nevetett, evett rendesen, nem hányt. De mégis annyira aggódom, tudom paramami vagyok, de légyszi segítsetek!
2011. ápr. 29. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztosan semmi baja nincs. Tudod mennyi ilyen "sérülése" lesz még? Hajjajj... 19 hónapos a kisfiam, voltak már nem is egyszer olyan szép lila puklijai a fején, hogy öröm volt nézni. Keményebb a fejük ám, mint hinnénk! :)
2011. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lányommal is előfordult ilyesmi, sőt volt már pukli is a fején, én is megijedtem, de semmi baja, lesz még ilyen főleg amikor elindul egyedül.

Mivel tegnap történt, ha ma nem láttál nála különösebbet, nem hiszem, hogy baja lenne.

2011. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok! Csak úgy félek, hogy belső vérzés vagy valami, aminek nincs rögtön jele.:( De azt hiszem már csak bebeszélek minden hülyeséget magamnak.
2011. ápr. 29. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs belső vérzése, gondolom pukli sincs, ne aggódj és ne beszéld be, mert a bajt bevonzod!
2011. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ennyire, lesznek ennél még nagyobb koppanások is! A lányomnak múltkoriban akkora púp nőtt a fején, hogy jegelnem kellett, de semmi baja nem lett. Úgy vannak ők kitalálva, hogy nagyon sokat kibírnak! Tegnap este fejjel jött le az ágyról, a homlokán landolt. A szívverésem megállt egy pillanatra, ő rámnézett elvigyorodott és rohant tovább. (14 hós) Pedig nem kicsit koppant! Szokni kell az ilyeneket, tudom nem könnyű! Sírni legtöbbször nem a fájdalomtól szoktak, hanem megijednek.
2011. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!