Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Coletto Ber&go babakocsiról...

Coletto Ber&go babakocsiról mi a véleményetek? Linkeltem is

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 30. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz!
2011. máj. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem olyan mint a peg perego pliko csak jóval jóval olcsóbb, és nem rosszabb ám. Mikor városban laktunk ideális volt, volt rátehető mózes, a sportülése is elég jó volt a kupolája is masszívabb nem az az ide oda nyaklik típus, rendkívül kicsire csukódik ugye (esernyőre) ahhoz képest hogy újszülött kortól használható.

Szerettem, sajnos le kellett cserélnünk mert elköltöztünk falura és a viszonylag kisebb kerekei nem bírták a nagy gödröket, nem eltakarított havas utakat stb.

Ja és még tesófellépő is van rajta hátul aminél igaz hogy csak akkor tud odaállni a nagyobb ha ültetve van a kicsi de ez a pegperegonál is így van.

2011. máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
09.10 es vagyok nekünk is pont ez a szép kék szín volt:)
2011. máj. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon szerettük, amíg 2 hónap használat után ki nem törtek a csabarjai! Miután nagy nehezen kicserélték egy új kocsira, azzal ugyanígy jártunk :( Én nagyot csalódtam ebbena babakocsiban! Házilag javítottuk meg másodjára, azóta rendben van! Amúgy nagyon szép, és tényleg olcsóbb és praktikus, csak a patentmegoldás nagyon nem jó ötlet rajta!
2011. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!