Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól tettétek...

Hány hónapos kortól tettétek bele a babátokat az etetőszékbe? 4 hónapos a lányom az etetőszék dönthető.

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 23:49
 1/5 ltimea ***** válasza:
100%

Voltatok csipőultrahangon? Ha a doktor azt mondja, hogy ülhet a pici, akkor már az etetőszékbe is teheted, de addig ne! Ne kockáztass. Különben a babát 6 hónapos kora előtt nem szabad ültetni, mert később problémák merülhetnek fel akár a járás kapcsán is.

Én személy szerint nem ajánlom hogy ültesd. Két gyermekes anya.

2009. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mi most vagyunk 6 hósak. nagyon szépen felül ha egy picit segítek neki, és egy ideig ül is egyedül. nem nagyon hagyom neki még, mert a kúszás-mászás nem megy, tanulja csak meg szépen sorban. Én megpróbáltam, hogy beleültünk. ha eldöntöttem kicsit, mindenáron fel akart ülni benne, és nem a kajálásra figyelt. ha feljebb állítottam, akkor pedig nem bírt ki annyit ülve, hogy normálisan együnk. így eltettem az etetőszéket egyelőre, az autósülésébe szoktam beletenni, és abban etetem.
2009. márc. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
6 hós a lányom, és még nem ül stabilan, ezért én is az autós hordozószékében etetem egyenlőre.
2009. márc. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7-8 hónapos korától etetjük a székben,mióta egyedül fel tud ülni.Igy is sok minden eltereli a figyelmét az evésről.pl:etetőszék öve,mert azt olyan jó rágni:)
2009. márc. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még kicsi ehhez:) kicsit még várj vele. Terhelődik a gerince az üléstől, nehogy később gond legyen! Ha már egyedül ül, akkor okés:)
2009. márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!